چهارشنبه 4 مهر 1397

خبر ویژه

دفاتر مشترک سرمایه گذاری میان مناطق آزاد ایران و افغانستان تاسیس می شود

در روز دوم سفر «داود سلطان زوی» مشاور رییس جمهور و رییس کمیسیون توسعه اقتصادی فرودگاه های کشور افغانستان به ایران، وی با مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران دیدار و گفتگو کرد.

امتیاز تاسیس مناطق ویژه اقتصادی جدید فقط به بخش خصوصی توانمند تعلق می گیرد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه امتیاز تاسیس مناطق ویژه اقتصادی جدید فقط به بخش خصوصی توانمند تعلق می‌گیرد، گفت: ایجاد مناطق ویژه اقتصادی جدید هیچ هزینه‌ای برای دولت به دنبال نخواهد داشت.

۸ منطقه آزاد تجاری صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی ایجاد می‌شود

نمایندگان مردم در خانه ملت با ایجاد ۸ منطقه آزاد تجاری صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی موافقت کردند.

21 / کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس

همزمان با هفته دولت، آیین کلنگ زنی پروژه احداث سالن ورزشی و پارک شهرک خداآفرین با حضور مشاور رییس جمهور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

سفر یک مقام ارشد کشور افغانستان به ایران

یک مقام ارشد کشور افغانستان امروز (شنبه) به ایران سفر کرد.

20 / محور توسعه خداآفرین مبتنی بر کشاورزی و صنایع تبدیلی است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های منطقه آزاد ارس به مناسبت هفته دولت در خداآفرین گفت: محور توسعه محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس مبتنی بر کشاورزی و صنایع تبدیلی است.

19 / تبدیل خداآفرین به گلوگاه صادراتی کشور با احداث پل دوستی ایران و آذربایجان

نماینده کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بخش خداآفرین منطقه آزاد ارس به مناسبت هفته دولت، گفت: احداث پل دوستی ایران و آذربایجان که مورد توافق رؤسای جمهور دو کشور است، می تواند خداآفرین را به گلوگاه صادراتی منطقه آزاد ارس به کشور آذربایجان تبدیل کند.

افتتاح گمرک منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور وزیر صمت/ افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ششمین روز از هفته دولت با سفر به استان سمنان و با حضور در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار گمرک این منطقه را افتتاح کرد.

رضایت حجاج ایرانی از تسهیلات ویژه فرودگاه بین‌المللی امام(ره)

حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسگر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، ظهر امروز نهم شهریورماه از طریق جایگاه تشریفات دولتی فرودگاه بین‌المللی امام(ره) وارد کشور شد.

افتتاح ۱۶ پروژه در منطقه آزاد انزلی همزمان با هفته دولت

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، امام جمعه شهرستان بندرانزلی،مسئولین استانی و شهرستانی و معاونین و مدیران سازمان و فعالان اقتصادی و اعضای شورای اسلامی منطقه در ششمین روز از هفته دولت ۱۶ پروژه تولیدی، سرمایه گذاری، عمران روستای، فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۲۳۸ میلیارد ریال در منطقه آزاد انزلی افتتاح و به بهره برداری رسید.
51 - 60 of 296

آخرین اخبار آرشیو