دوشنبه 28 آبان 1397

خبر ویژه

بازدید مرتضی بانک از منطقه آزاد قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و هیات همراه در اولین روز از آبان ماه با حضور در منطقه آزاد قشم از پروژه های در دست اجرا در این منطقه بازدید می کنند.

قشم در مسیر تبدیل شدن به نخستین شهر هوشمند در کشور

در نشست سیاست گذاری شهر هوشمند ـ قشم که با حضور حمید رضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دفتر تهران این سازمان برگزار شد، بر اهمیت تبدیل این جزیره به نخستین شهر هوشمند کشور با توجه به ظرفیت های موجود و قرار گرفتن این منطقه در همسایگی کشورهای حاشیه خلیج فارس تاکید شد.

کیش دریچه ارتباط با جهان می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه از ساخت جزیره مصنوعی در این منطقه در آینده نزدیک خبرداد وگفت: کیش می تواند دریچه تعامل با ایران و جهان باشد.

رویداد بین المللی کیش اینوکس2018 کلید خورد

کیش اینوکس 2018 شامل دهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با مشارکت 360 شرکت داخلی و خارجی امروز دوشنبه طی مراسمی در مرکز همایش های جزیره گردشگری کیش گشایش یافت و کار خود را آغاز کرد.

پارسال فقط 1.2 میلیارد دلار کالا به مناطق آزاد وارد شد/ درباره رقم ورود کالا به مناطق آزاد اغراق می‌شود 

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تعداد مناطق آزاد متصل به سامانه گمرکات کشور را 4 منطقه برشمرد و خبرداد که تا دو ماه آینده سه منطقه آزاد دیگر هم به سامانه گمرکات متصل خواهد شد. 

مناطق آزاد پیشران راه اندازی ابزارهای نوین مالی در کشور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اکوسیستم کسب و کار دغدغه های اعتباری فعالان اقتصادی را مرتفع می نماید.

برگزاری کارگاه نحوه نگارش قراردادها در مناطق آزاد

دومین روز از «سومین نشست شورای هماهنگی مدیران حقوقی سازمان های مناطق آزاد» در تهران برگزار شد.

کیش اینوکس 2018 امروز افتتاح می شود/ حضور مرتضی بانک در جزیره کیش

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی از امروز دوشنبه 30 مهر97 درجزیره کیش آغاز به کار می کند.

مذاکره طرفین ایرانی و چینی برای احداث خط آهن جلفا تا چشمه ثریا

محسن نریمان و غلامرضا سلیمانی مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد ارس و ماکو با مدیران شرکت CRFG چین برای احداث مسیر ریلی جلفا ـ پلدشت ـ چشمه ثریا وارد مذاکره شدند.

اقدامات ارزشمند منطقه آزاد انزلی در تکمیل زیرساخت ها

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه همکاریهای مشترک با بهره مندی از ظرفیت ها و زیرساختهای این منطقه تبادل نظر کردند.
51 - 60 of 262

آخرین اخبار آرشیو