شنبه 27 بهمن 1397

خبر ویژه

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و استانداری خراسان رضوی

در جریان سفر استاندار خراسان رضوی به تایباد با امضای تفاهم‌نامه میان علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی و فرامرز سلطانی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، این منطقه ویژه به عنوان معین اقتصاد مقاومتی منطقه 8 خراسان رضوی (شهرستان تایباد) معرفی شد.

ماکو حلقه اتصال آسیا و اروپا می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌این منطقه در 10 سال آینده منطقه ای است: هوشمند،که با دستیابی به توسعه سبز، پایدار و فراگیر حلقه اتصال آسیا و اروپامی شود.

چابهار؛ اصلی ترین کانون فعالیت در سواحل مکران

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار تنها بندر اقیانوسیه ایران و از اهمیت فراوانی برخوردار است. 

فعالیت یک واحد پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از سال آینده

مدیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان گفت: با کارگروه مشترکی که بین ما و NPC ایجاد شده پیش‌بینی می‌شود سال آینده شاهد فعالیت یک واحد پتروشیمی در این منطقه باشیم.

بندر شهید رجایی نگین درخشان ایران در توسعه اقتصاد ملی

براساس آمارهای موجود حدود 90 درصد واردات و 85 درصد صادرات کشور از طریق بندرها انجام می شود که این آمارها نشان دهنده نقش بسزای حمل و نقل دریایی در توسعه اقتصادی کشور است.

برنامه‌ریزی‌های ما باید همگام با تحولات خاورمیانه باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شرایط ویژه ما باعث تأثیرپذیری ما از تحولات خاورمیانه شده است و باید برنامه‌ریزی‌های ما همگام با این تحولات باشد.

سرمایه گذاری یازده شرکت معدنی و فلزی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: یازده شرکت صنایع معدنی و فلزی در این مجموعه سرمایه گذاری کرده اند.

کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی آستارا اخذ شد

مدیر کل گمرک آستارا از اخذ کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی بندر این شهرستان به شماره 20202، برای فعالیت گمرک در این منطقه خبر داد و این امر را زمینه ساز تحول و رونق اقتصادی دانست.

منطقه ویژه سلفچگان؛ بازوی اقتصادی نظام در برابر تحریم ها

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: این منطقه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بازوی توانمند اقتصادی نظام در برابر تحریم های دشمنان تبدیل شده است.

ضرورت توسعه سهم ایران از بازار کشورهای حاشیه خزر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: برای حضور موفق در بازار روسیه نیازمند برنامه خاصی به منظور رفع برخی موانع فرابخشی و فرادستگاهی هستیم و این با تمرکز یک دستگاه به تنهایی حاصل نمی‌شود.
51 - 60 of 247

آخرین اخبار آرشیو