خبر ویژه

3 / سازمان منطقه آزاد کیش صاحب جزیره مصنوعی می شود

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در زمینه لایروبی حوضچه شرقی بندرتجاری کیش و احداث جزیره مصنوعی به امضاء رسید.

2 / الگوهای موفق سرمایه گذاری در مناطق آزاد قابل تعمیم به سرزمین اصلی است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از مجموعه مدیران و مسئولان کشور که پیش از این ـ به تصویب قانون مترقی و جامع اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی اهتمام ورزیده اند ـ می خواهیم که با مقررات جدید مغایر به قانون و فعالیت های این مناطق، اهداف، مفاهیم و روح آزاد بودن فعالیت های تجاری ـ صنعتی خدشه وارد نکنند.  

صورت های مالی سال 97 سازمان منطقه آزاد قشم تایید شد

صورت های مالی سازمان منطقه آزاد قشم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397 مورد تأیید کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی قرار گرفت.

رشد ۴۰ درصدی حمل بار هوایی در فرودگاه پیام

میزان حمل بار هوایی (کارگو) از فرودگاه بین المللی پیام البرز از فروردین تا پایان مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۴۰ درصدی داشته است.

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.

صادرات محصولات تولیدی از مجتمع بندری کاسپین به بازارهای مصرف

زیرساخت های مناسب و ظرفیت های قانونی منطقه آزاد انزلی در شمال کشور ایران، استان ساراتف را به این نتیجه رهنمون کرده که بهره گیری از فرصت های ترانزیتی موجود در این منطقه را در دستور کار قرار دهد.

1 / افتتاح پروژه های هفته دولت در منطقه آزاد کیش با حضور مرتضی بانک

همزمان با هفته دولت، پروژه های منطقه آزاد کیش در بخش های فرهنگی، عمرانی، تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاری با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افتتاح می شود.

گمرکات با تکیه بر توان داخلی تجهیز می‌شود 

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به وجود توان قابل توجه در مهندسان ایرانی برای تامین نیاز بخش‌های مختلف، گفت: گمرکات کشور با تکیه بر توان داخلی تجهیز می‌شود. 

ماکو؛ پیشران توسعه روابط ایران و ترکیه

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: منطقه آزاد ماکو پیشران توسعه روابط ایران و ترکیه بوده و سکوی پرش اقتصادی آذربایجان غربی است. 

۸۰ درصد صادرات غیرنفتی از منطقه آزاد ماکو به ترکیه بوده است

معاون وزیر اقتصاد و رییس کل گمرک ایران گفت:‌ در پنج ماهه ابتدای سالجاری ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون کالا از مرز بازرگان به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است که ۸۰ درصد آن به ترکیه بوده است. 
51 - 60 of 257

آخرین اخبار آرشیو