جمعه 3 اسفند 1397

خبر ویژه

روابط عمومی ها منعکس کننده نیازها و خواسته های مردم به مسئولان باشند 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه روابط عمومی ها منعکس خواسته ها و نیازهای مردم به مسئولان هستند گفت: روابط عمومی ها؛ زبان گویا و راهنمای سازمان ها در اولويت دهي به برنامه ها هستند. در واقع روابط عمومی برای مسئولان و دستگاه ها؛ جایگاهی مشاوره ای و برای مردم آیینه ای از عملکرد و فعالیت دستگاه ها است. 

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) باید نماد پیشرفت و توسعه کشور باشد

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروزه در دنیا فرودگاه ها نماد توسعه و پیشرفت یک کشور محسوب می شوند و ما باید شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را به نماد توسعه کشور تبدیل کنیم.

نقش موثر رویدادهای هنری در توسعه اقتصادی کشور

مدیر فرهنگی، هنری و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه اقتصادی محور اصلی فعالیت‌های ما در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد است و هدفمان این است که بتوانیم به سمت شکوفایی صنایع خلاق و اقتصاد هنر حرکت کنیم. برگزاري جشنواره هاي هنري مي تواند نگاهي كه از خارج نسبت به ايران وجود دارد را تغيير دهد و تصوير واقعي تري از ايران را به جهانیان نشان دهد.

مجوز واردات ۱۴۰ میلیون دلار کالاهای مصرفی به مناطق آزاد صادر شد

گمرک جمهوری اسلامی ایران مجوز واردات تا سقف ۱۴۰ میلیون دلار از کالاهای گروه ۴ را به مناطق آزاد صادر کرد. 

می‌خواهیم باریشه در تاریخمان زبان بین‌المللی داشته باشیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر چابهار گفت: در برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر و ارتباط صنعتگران بومی سوزن‌دوزی منطقه با اساتید و صنعتگران بین‌المللی، به دنبال توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین‌المللی برای ارائه هنر اصیل خود به بازارهای جهانی بودیم و این اهداف را با برنامه‌های مستمر و دائمی همچون راه‌اندازی مدرسه عالی هنر چابهار پی خواهیم گرفت.

تاکید معاون اول رییس جمهور بر تقویت مناطق آزاد به ویژه جزیره کیش

معاون اول رئیس جمهور در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : توسعه ظرفیت های سرمایه گذاری جزیره کیش در حوزه های مختلف به اعتلای اقتصاد کشور کمک می کند.

سرمایه‎گذاری 100 میلیارد دلاری در پایتخت انرژی ایران

مدیر جذب سرمایه و توسعه اقتصادی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از سرمایه‎گذاری بالغ بر 100 میلیارد دلاری در این منطقه از سال 77 تاکنون خبرداد.

سرمایه گذاری 1200 میلیارد تومانی در منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از جذب بیش از 1200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی از آغاز امسال تا پایان دی ماه در این منطقه خبر داد.

افزایش سهمیه ارز واحدهای تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد.

مهمترین هدف همایش بین المللی توسعه بندر چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار تاکید کرد: هدف اصلی برگزاری همایش بین المللی توسعه بندر چابهار؛ برقراری پیوند و ارتباط با صاحبان کالا، تعریف مسیرهای ترانزیتی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و اقتصادی در منطقه است.
1 - 10 of 247

آخرین اخبار آرشیو