سه شنبه 29 آبان 1397

خبر ویژه

فرودگاه منطقه آزاد ماکو؛ رسما افتتاح شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: 124 میلیارد تومان برای احداث فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو هزینه شده ‌و بر اساس دستور رییس جمهور پروازهای آن از مدتها پیش آغاز شده است.

تاکید رییس جمهور بر نقش تعیین کننده مناطق آزاد در دوران تحریم

دکتر حسن روحانی رییس جمهور در مراسم افتتاح رسمی پروژه های منطقه آزاد ماکو در سفر استانی به استان آذربایجان غربی بر نقش تعیین کننده مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور در دوران تحریم تاکید کرد.

مرتضی بانک: دولت قدردان مرزداران است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: دولت قدردان مردمان نجیب شهرستان های مرزی و مرزداران بی ادعای کشور است.

ترامپ برای مردم آمریکا و جامعه جهانی خطرناک است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فریادهای رییس جمهور آمریکا حکایت از بهره نبردن آنان از برجام و موفقیت دیپلمات های ایرانی در حفظ و حراست از منافع ملی است.

منطقه آزاد ماکو شریان حیاتی اقتصاد و تجارت ایران است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: منطقه آزاد ماکو شریان حیاتی اقتصاد و تجارت ایران است و به عنوان بازوی کمکی اقتصاد کشور نقش ایفاد می کند. 

توسعه مراودات باکشورهای حاشیه خزر اولویت منطقه آزادانزلی است

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، افزایش مراودات با روسیه و دیگر کشورهای حاشیه خزر را از اولویت های مهم این سازمان عنوان کرد.

راهکارهای توسعه فناوری اطلاعات در مناطق آزاد بررسی شد

«کارگروه تخصصی» و «چهارمین کمیته راهبردی فناوری اطلاعات» با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و علیرضا جعفری معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی در تهران برگزار شد.

رویکرد جوانگرایی در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور  

با گذشت یکسال از استقرار مدیریت جدید در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ وعده های دبیر شورایعالی در راستای جوانگرایی و ایجاد تحرک و پویایی در پیشبرد برنامه ها در مناطق آزاد با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص محقق شد.

حضور مرتضی بانک در مراسم ترحیم رییس سازمان تامین اجتماعی

مراسم ترحیم محمدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج‌الدینی رییس سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

فرودگاه بین المللی ماکو همزمان با سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی رسما افتتاح می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به سفر رئیس جمهور در هفته جاری به آذربایجان غربی گفت: فرودگاه بین المللی ماکو و نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو رسما افتتاح و عملیات اجرایی آزاد راه بازرگان - تبریز نیز آغاز می شود.
1 - 10 of 263

آخرین اخبار آرشیو