خبر ویژه

7 / بازدید مشاور رییس جمهور از طرح ذخیره سازی فرآورده های نفتی در قشم / طرح ذخيره سازي نفت قشم راهبرد توسعه صادرات پايدار

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به همراه حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، در ادامه بازدیدهای خود از طرح های عظیم عمرانی، نفت و انرژی، صنعتی و شیلاتی قشم، از 2 مخزن 540 هزار بشکه ای به میزان یک میلیون و 80 هزار بشکه نفت خام و Condensate (میعانات گازی) در قشم بازدید کردند.

6 / کمپ پارک ساحلی لافت با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال بهره برداری شد

با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کمپ پارک ساحلی لافت با اعتبار 50 میلیارد ریال افتتاح شد.

5 / افتتاح همزمان 3 سایت پرورش میگو با ظرفیت تولید سالانه 3900 تن در قشم

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم، فاز نخست بهره برداری از سه طرح پرورش میگو با ظرفیت تولید سالانه 3900 تن میگو در جزیره قشم به صورت همزمان آغاز شد.

3 / گام های آخر تا بی نیازی قشم به واردات برق / روزشماری برای تحقق یک رویا

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نیروگاه 500 مگاواتی انرژی گستر قشم هم اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که پیش بینی می شود تا دهه فجر امسال، 340 مگاوات آن وارد مدار شده و قشم را از واردات برق بی نیاز کند.

2 / بازدید از 2 طرح شهرک سازی مدرن در قشم

مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و تیم همراه در ادامه بازدیدهای خود از طرح های عظیم عمرانی، نفت، گاز و انرژی و گردشگری قشم، از دو طرح شهرک های مدرن در غرب شهر قشم (پروژه های 98 و 65 هکتاری) بازدید کردند.

1 / پروژه های جدید در منطقه آزاد قشم افتتاح می شود

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، پروژه های عمرانی، گردشگری، تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر 4 هزار و پانصد میلیون ریال فردا چهارشنبه (13شهریورماه) افتتاح و به بهره برداری می رسد.

موافقت رهبری با برداشت از صندوق توسعه ملی برای پروژه راه‌آهن زاهدان ـ چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد برداشت از صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبارات برای پروژه راه آهن زاهدان ـ چابهار را داشتیم که مورد موافقت رهبری قرار گرفت، این پروژه باید تا سال 1400 و پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد و جزو انتظارات ملی محسوب می‌شود.

آمادگی فرودگاه امام خمینی(ره) برای پذیرش پروازهای اربعین

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی کامل فرودگاه امام خمینی(ره) برای پذیرش پروازهای اربعین حسینی خبر داد.

اقتصاد مقاومتی در ارس تجلی یافته است 

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: اقدامات صورت گرفته در منطقه آزاد ارس مصداق بارز عمل به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی است. 

ساخت جزیره مصنوعی با پسماند لایروبی بندر کیش انجام می شود

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: موضوع جزیره مصنوعی، بخشی از طرح کلی لایروبی بندر تجاری و حوضچه شرقی این جزیره است.
31 - 40 of 257

آخرین اخبار آرشیو