چهارشنبه 1 خرداد 1398

خبر ویژه

چابهار؛کلید توسعه محور شرق

سیستان و بلوچستان اگرچه به سرزمین گنج‌های پنهان و محرومیت‌های آشکار معروف است، اما می‌توان این استان را از ناشناخته‌ترین نقاط ایران دانست.

پیام تسلیت مشاور رییس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان «طهرانی‌مقدم»

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت والده گرانقدر سردار محمد طهرانی مقدم، «حاجیه خانم فاطمه داوددخت جلیلی» مادر گرامی شهیدان معزز «حسن و علی طهرانی‌مقدم» را تسلیت گفت.

 بازدید اعضای کمیسیون تعیین ارزش افزوده از منطقه ویژه اقتصادی پیام 

اعضای کمیسیون تعیین ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،از واحدهای تولیدی و صنایع فعال منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کردند.

عملیات اجرایی احداث آزاد راه بازرگان ـ مرند آغاز شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عملیات اجرایی قطعه سوم آزادراه بازرگان - مرند به طول ۱۹۰ کیلومتر با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز به کار کرد.

پیام تسلیت مشاور رییس جمهور به دکتر کاظم جلالی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت والده دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

چین چگونه مناطق آزاد خود را اداره می‌کند؟ / تمرکززدایی قدرت به نفع مقامات محلی، رمز موفقیت اقتصاد چین

استفاده از مزیت تجارت آزاد از طریق راه‌اندازی و توسعه مناطق آزاد و اتخاذ سیاست‌های نوین، چین را قادر به رشد اقتصادی سریع و حضور موثر و فعال در عرصه اقتصاد جهان ساخته است.

زیرساخت‌های مناسبی در منطقه آزاد انزلی برای بارگذاری آینده تجاری و اقتصادی کشور ایجاد شده است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از زیر ساخت های تجاری، بندری، صنعتی و گردشگری این منطقه بازدید کردند.

مجتمع فولاد مکران شهریور 99 وارد مدار تولید می‌شود

اولین مجتمع فولادی سواحل راهبردی مکران در چابهار برای تحقق تولید 10 میلیون تن فولاد در این سواحل بر مبنای ماموریت‌ اسناد بالادستی، یک‌سال دیگر تولیدش را شروع می‌کند .

واردات به مناطق آزاد کاهش یافت

سرپرست معاونت برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از کاهش بیش از 36 درصدی واردات به مناطق آزاد در سال گذشته خبر داد. 

از سرگیری ورود گردشگران بدون ویزا به منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از شروع مجدد ورود گردشگران خارجی بدون ویزا به محدوده منطقه آزاد اروند خبر داد.
41 - 50 of 220

آخرین اخبار آرشیو