خبر ویژه

افتتاح ۷ طرح تولیدی خدماتی در منطقه آزاد ارس

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز، هفت طرح تولیدی، ورزشی و گردشگری در منطقه آزاد ارس افتتاح شد. 

پروژه آموزشی ـ اداری آموزشکده شهید خدادای انزلی به بهره برداری رسید

با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، ارسلان زارع استاندار گیلان و مدیران دانشگاه های کشور، پروژه آموزشی ـ اداری آموزشکده شهید خدادای انزلی به بهره برداری رسید.

مناطق ویژه اقتصادی بندری، تنظیم‌کننده نبض اقتصاد ایران

از بین ۳۵ منطقه ویژه اقتصادی که در کشور ایجاد شده است ۶ منطقه آن بندری محسوب می شوند که دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی برای ترانزیت کالا هستند و به‌عنوان دروازه واردات و صادرات، نقش تنظیم‌کنندگی نبض اقتصاد کشور را برعهده دارند.

3 / تکمیل زیرساخت ها، حمایت از سرمایه گذاران از رویکردهای اصلی منطقه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با ایجاد زیرساخت های مناسب در منظرگاه ساحی منطقه اولین خط دریایی گردشگری میان منطقه آزاد انزلی و بندر انزلی افتتاح می شود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

2 / کریدور چین، قزاقستان، ایران فرصت مهم توسعه تبادلات اقتصادی و منطقه ای

مشاور رییس جمهور و دبیر شواریعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همزمان با هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه های منطقه آزاد انزلی گفت: کریدور چین، قزاقستان، ایران، با محوریت بندر کاسپین فرصت بسیار مهمی برای ترانزیت کالا به کشورهای اروپایی  و توسعه تبادلات تجاری و منطقه ای است.

4 / تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری در کیش با انتشار ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق صکوک 

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از انتشار ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق صکوک برای تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش خبر داد. 

1 / افتتاح پروژه های جدید در منطقه آزاد انزلی همزمان با هفته دولت 

همزمان با هفته دولت، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی امروز (پنجشنبه) برای افتتاح و بازدید از چند پروژه در بخش های مختلف به منطقه آزاد انزلی سفر کرده است.

با ابلاغ وزير صمت؛ مجوز ورود كالاهاي ضروري مناطق آزاد صادر شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی ابلاغیه ای در مورد كالاهاي مورد نياز مناطق آزاد، فهرست اقلام قابل ورود به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را صادر کرد.
41 - 50 of 257

آخرین اخبار آرشیو