مقالات

حضور قدرتمند منطقه آزاد ارس در میدان مبارزه با کرونا

براساس گزارش‌های سازمان بهداشت جهانی، ویروس کرونا به ‌عنوان یک پدیده بدون مرز و فراگیر در حال رشد و انتشار در جهان است. در ایران نیز متاسفانه طبق گزارش‌های وزارت بهداشت، شیوع این ویروس در حال گسترش است که به تاثیرات بسیار مشخص و سلسه‌وار بر اقتصاد ایران و کسب‌ و کارهای مختلف منجر شده است.

عملکرد منطقه آزاد چابهار در سالی که گذشت؛ از افزایش محدوده تا انقلاب در زیر ساخت‌ها

منطقه آزاد چابهار یکی از پر اتفاق ترین مناطق آزاد ایران است که در همه حوزه ها فعالیت داشته و توانست در سالی که گذشت با خبرهایی همچون معافیت از تحریم های آمریکا، افزایش سرمایه گذاری و صادرات، الحاق بنادر آن به منطقه آزاد سالی پر بار برای مناطق آزاد ایران رقم بزند.

بازسازی و ساخت مدارس سیل‌زده، مأموریت سازمان منطقه آزاد چابهار

برای اجرای هر چه‌بهتر مسئولیت اجتماعی در سازمان منطقه آزاد چابهار، سند مسئولیت اجتماعی تعریف‌شده و حمایت از برنامه‌های ورزشی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، بهداشت و درمان و نیز برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در دستورکار این سازمان می‌باشد.

منطقه آزاد کیش پایلوت گردشگری سلامت در خاورمیانه شد

منطقه آزاد کیش که از موفق‌ترین مناطق در زمینه گردشگری کشور است با انعقاد تفاهم نامه ای با گروه اورینتال میس مالزی، درصدد توسعه گردشگری سلامت است.

چابهار؛ پیش به‌سوی شهر لجستیک

روایتی از آغاز عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

توجه به امر آموزش، اساس سند مسئولیت اجتماعی چابهار

امروز بحث پاسخگویی به افکار عمومی در تمامی حوزه‌ها با توجه به گستره فعالیت سازمان‌های مناطق آزاد بسیار حائز اهمیت و تأثیرگذار در جذب سرمایه‌گذاران و فعالین اقتصادی در این مناطق است. یکی از مدل‌های رایج در دنیا در مقوله مدیریت کسب‌وکار، مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و پاسخگویی به افکار عمومی است. مهم‌ترین وجه مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سازمان‌ها باید بر مبنای صداقت و راست‌گویی با مشتریان عمل کند.

توسعه صنعت گردشگری و صنایع‌دستی در منطقه آزاد چابهار

تاریخ و تمدن، بخش جدایی‌ناپذیر هویت هر کشور می‌باشد. کشورهایی که از این موهبت برخوردارند و به‌خوبی از پتانسیل گردشگری و صنایع‌دستی آن بهره گرفته‌اند، پیشرفت قابل‌توجهی در این بخش‌ها ایجاد نموده‌اند. ایران نیز ازجمله کشورهایی است که با تمدن و تاریخ چندین هزارساله خود، نظر هر گردشگری را به خود جلب می‌نماید. این سرزمین با یادگارهایی از دنیای کهن، تاکنون چندین اثر تاریخی و باستانی خود را در فهرست یونسکو به ثبت رسانده است.

منطقه آزاد چابهار، پیشتاز مسئولیت‌پذیری اجتماعی در میان مناطق آزاد

همگان باور دارند که ایفای نقش شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی در دنیای مدرن، امری حیاتی و اجتناب‌ناپذیر و یک تکلیف قانونی است. این اقدام در جوامع محلی می‌تواند ضامن تعامل و تحکیم ارتباط با مردم و زمینه‌ساز پویایی و رشد و شکوفایی شرکت و سازمان باشد.

صادرات ‌محور شدن مجتمع تجاری کاسپین با صدور اولین محموله

"خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)" طی گزارشی تحلیلی به بررسی برنامه ها و اقدامات این سازمان در مسیر صادرات محور شدن مجتمع بندری کاسپین پرداخته و آن را گام مهمی در مسیر توسعه حمل و نقل بین المللی ارزیابی کرده است.
51 - 60 of 93

آخرین اخبار آرشیو