چابهار

چابهار نقطه آغازین گردشگری می شود

چابهار نقطه آغازین گردشگری می شود و ستادی هم برای استقبال از مسافران تشکیل شده است.

قهرمانی تیم فوتبال منطقه آزاد چابهار در جشنواره فرهنگی - ورزشی سواحل مکران

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار گفت: تیم فوتبال منطقه آزاد چابهار در سومین دوره جشنواره فرهنگی - ورزشی سواحل مکران که با حضور شهرستان های ساحلی واقع در منطقه مکران در جنوب شرق کشور به میزبانی استان هرمزگان در بندر زیبای جاسک برگزار گردید، قهرمان رشته های فوتبال چمنی و ساحلی این جشنواره شد.

تبيين نظام برنامه ریزی و بودجه بندی سال 96 در مناطق آزاد كشور

با حضور مدیر دفتر برنامه ریزی، بودجه و سرمایه گذاری دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد كشور «نظام برنامه ریزی و بودجه بندی سال 96 و الزامات مورد نظر» تبیین شد.

برپایی نخستین مسابقات قرآن اهل‌سنت در چابهار

دبیر شورای راهبردی قرآن دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد كشور گفت: همزمان با هفته وحدت نخستین دوره مسابقات قرآن ویژه بانوان و آقایان اهل‌تسنن در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

اقدامات ارزنده دولت در توسعه سواحل مکران

نماینده مردم شهرستان های چابهار، کنارک، قصرقند و بخش مرکزی نیکشهر در مجلس شورای اسلامی از خدمات دولت در توسعه سواحل مکران و اجرای طرح های زیرساختی نظیر راه آهن، گاز و پتروشیمی قدردانی کرد.

نگاه مدیران، باید نگاه انجام وظیفه و مسئولیت پذیری باشد نه رفع تکلیف

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: چابهار با توجه به موقعیت راهبردی و جغرافیایی، پشتوانه های قوی چون بندر، منطقه آزاد و ظرفیت های تجاری، کشاورزی و گردشگری برای رشد و آبادانی دارد.

روستاي تيس با كمك منطقه آزاد چابهار متحول مي شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در بازدید اعضای کمیسیون اصل 90 از روستای تیس گفت: با همکاری و تفاهم استانداری سیستان و بلوچستان در چند ماه اخیر خدمات دهی به روستای تیس بر عهده منطقه آزاد چابهار گذاشته شده است.

سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منطقه آزاد چابهار

محمدعلی پورمختار، فرهاد تجری، حسن نورورزی، داوود محمدی، حسین رضازاده، بهرام پارسا، یحیی کمالی و محمد کاظمی از اعضای کمیسیون اصل 90 هستند که امروز به منطقه آزاد چابهار سفر کرده اند.

برگزاري «جشن بزرگ وحدت» در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت: به همین مناسبت این سازمان با همکاری سیمای مرکز سیستان و بلوچستان (شبکه هامون) جشن بزرگ وحدت را برگزار و بخش های متنوعی از این جشن به صورت زنده همزمان از این شبکه و شبکه های "شما" و "تهران "پخش می شود.

ساخت مجتمع پتروشیمی مکران چابهار طی 8 سال

شرکت توسعه نگین مکران در راستای نشست هیات دولت در مرکز استان سیستان و بلوچستان و انتخاب منطقه چابهار به عنوان قطب آتی توسعه صنعت پتروشیمی به ثبت رسید.
2811 - 2820 of 2830

آخرین اخبار آرشیو