کيش

اركان توسعه و فرهنگ كيش زمينه ساز ارتباط با جهان است

معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش اتكاي ايران كوچك «جزيره كيش» به فرهنگ، تمدن و فهم درست از اركان توسعه و عدالت را زمينه ساز توسعه همه جانبه و امكان ارتباط وسيع تري با جهان برشمرد.

جزیره کیش به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور تبدیل می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، زیرساخت های ورزشی، جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی جزیره را زمینه ساز تبدیل شدن این منطقه به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور خبر داد.

برگزاری مانور کلوب‌های دریایی در روز کیش

کلوب‌های دریایی سراسر کیش در روز کیش در مانوری نمادین همه‌ی تفریحات دریایی کیش را به نمایش گذاشتند.

لزوم تقویت دریچه فهم و دانش میان اقشار مختلف جامعه

امام جمعه کیش، کتاب را دریچه فهم و دانش و کتاب خوانی را مسیری ارزشمند به سمت ارتقاء دانش، توسعه و پیشرفت جامعه عنوان کرد.

آغاز به کار بزرگترین رویداد فرهنگی"نمایشگاه کتاب" در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آغاز به کار سومین نمایشگاه کتاب کیش مصادف با روز سیزده آبان در جزیره را بزرگترین رویداد فرهنگی در سطح کشور عنوان کرد.

جزیره کیش در کانون تعاملات بین المللی فرهنگی

مشاور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جزیره کیش را شهری قانون مدار و فرهنگ پذیر معرفی کرد که علاوه بر توسعه اقتصادی و گردشگری می تواند به عنوان منطقه بین المللی فرهنگی مطرح شود.

قدردانی امام جمعه کیش از برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی منظم در جزیره

امام جمعه کیش، از اقدامات مثبت و حضور مستمر جعفر آهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در محافل فرهنگی و مذهبی جزیره، قدردانی کرد.

جزیره کیش، میزبان تیم ملی فوتبال بانوان کشور 

با موافقت «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، تیم ملی فوتبال بانوان به مدت یک هفته اردوی تدارکاتی خود را در جزیره کیش برگزار خواهد کرد.

افتتاح ساختمان جدید شعبه کیش ایران معین با حضور مشاور رییس جمهور / ساخت برج بیمه کیش کلید خورد

دفتر جدید شعبه کیش بیمه ایران‌ معین در محل ساختمان بورس و اوراق بهادار کیش باحضور «سعید محمد» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران، مدیرعامل بیمه ایران، جمعی از مدیران عامل صنعت بیمه و مقامات محلی افتتاح شد. 

خلاقیت زبانزد ایرانیان باید تبدیل به ارزش‌افزوده برای کشور شود

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، بر تبدیل علم و خلاقیت ایرانی به ارزش‌افزوده تاکید کرد و گفت: با تقویت این توانمندی دیگر شاهد فرار مغزها و نگران بیکاری نخبگان نخواهیم بود.
51 - 60 of 2119

آخرین اخبار آرشیو