کيش

حل مشکلات روادید برای ورود به کیش در جام جهانی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیریت یکپارچه را در‌‌ جزایری که میزبان هواداران یک رویداد بین‌المللی است مهم و ضروری عنوان کرد.

کیش اصلی ترین محور پشتیبانی از مسابقات جام جهانی قطر

وزیر راه و شهرسازی نقش پشتیبانی جزیره کیش در مسابقات جام جهانی 2022 قطر را فرصت مغتنمی برای معرفی جاذبه ها گردشگری و ظرفیت های ورزشی این منطقه عنوان کرد.

کیش، آماده ارائه خدمات و پذیرش سرمایه‌گذار برای جام جهانی قطر است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست مشترک با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و وزیر حمل و نقل دولت قطر، گفت: کیش، آماده ارائه خدمات و پذیرش سرمایه‌گذار برای جام جهانی قطر است.

سفر وزیر راه و شهرسازی به جزیره کیش

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، به همراه سفیر دولت قطر در تهران برای بازدید از ظرفیت های ورزشی و جاذبه های گردشگری وارد جزیره کیش شد.

منطقه آزاد کیش، میزبان هیات‌ قطری

در پی دستور ویژه آیت‌الله‌ رئیسی‌ ریاست محترم جمهور، به منظور بهره‌گیری از ظرفیت های جام جهانی قطر 2022، هیاتی به ریاست «رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی، با «جاسم بن سیف السلیطی» وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر در خصوص پشتیبانی ایران از برگزاری این رویداد بین المللی دیدار و گفت و گو خواهند داشت.

مدیریتی علمی، منطقی و به دور از کارهای نمایشی خواهیم داشت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، با بیان اینکه تجربه مدیران قبلی چراغ راهی برای آینده کیش خواهد بود گفت: در چند هفته اخیر مشکلات مناطق آزاد در حوزه های فنی و زیرساختی، زیست محیطی و دیگر موارد را با همکاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد بررسی کردم.

با حضور «سعید محمد»؛ بازدید و افتتاح چند پروژه عمرانی ـ ورزشی و گردشگری در جزیره کیش

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه «مهدی کشاورز» مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش از چند پروژه عمرانی ـ ورزشی و گردشگری جزیره کیش بازدید کرد.

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد

با حضور «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، آئین تکریم سرپرست و معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره‌ سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد + تصویر حکم

با حکم «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «مهدی کشاورز» به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شدند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ویژه اقتصادی در احکامی جداگانه اعضای جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد کیش» را منصوب کرد.
51 - 60 of 2185

آخرین اخبار آرشیو