کيش

اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شدند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ویژه اقتصادی در احکامی جداگانه اعضای جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد کیش» را منصوب کرد.

پیش بینی بودجه 4000 میلیارد ریالی برای طرح جامع توسعه بندر چارک

معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با مسئولان بندرچارک با اشاره به برنامه کوتاه مدت طرح جامع توسعه بندر چارک گفت: در برنامه کوتاه مدت طرح جامع توسعه بندر چارک که حدود 2 سال به طول خواهد انجامید چهار هزار میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که به صورت مرحله ای و پس تحقق برنامه سال اول سرمایه گذاری خواهد شد.

باز شدن گره سه ساله ی واحدهای تولیدی مستقر در مناطق آزاد

به دنبال پیگیری های دبیرخانه شورایعالی و با ابلاغ جدید "ستاد تسهیل و رفع موانع تولید" یکی از مشکلات واحدهای تولیدی واقع در مناطق آزاد که طی چند سال اخیر به گرهی کور تبدیل شده بود، رفع شد.

سومین رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با مشارکت 300 بنگاه برگزار می شود

سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش با حضور مقامات ارشد اقتصادی کشور، مسئولان، دست اندرکاران، مدیران و کارشناسان از 2 تا 4 اسفند در جزیره کیش برگزار می شود.

هواپیمایی کیش ایر با رویکرد سرویس دهی جهت بهبود اقتصاد مناطق آزاد توسعه میابد

سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: شرکت هواپیمایی کیش ایرلاین  با اولویت سرویس دهی در مناطق آزاد توسعه میابد.

ساخت اولین زمین چمن فوتبال هیبریدی(ترکیبی) در جزیره کیش / جزیره کیش؛ پایگاه فوتبال کشور می شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از ساخت اولین زمین چمن فوتبال هیبریدی (ترکیب چمن طبیعی و الیاف چمن مصنوعی) در جزیره کیش خبر داد.

معرفی برنامه گفتگو آزاد در منطقه آزاد

برنامه "گفتگو آزاد در منطقه آزاد" جهت ارائه گزارش عملکرد مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش با هدف شفاف سازی و پاسخگویی به عموم مردم جزیره تهیه می شود.

تعهداتِ تامین اجتماعی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سازمان منطقه آزاد کیش است

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، با تاکید بر پیگیری‌های متعدد در جهت ایجاد مرکز درمانی وابسته به تامین اجتماعی، از توقف ابلاغیه‌ی جدید سازمان تامین اجتماعی مبنی بر محاسبه‌‌ی خدمات بیمارستان کیش به نرخ دولتی خبر داد.

نقش راهبردی بندرتجاری کیش در حوزه بازار بانکرینگ

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش، از فعالیت های تجاری، ترانزیتی و نقش راهبردی منطقه آزاد کیش در حوزه بازار بانکرینگ با کشورهای همسایه خبر داد.

برگزاری محفل انس با قرآن در کیش

با حضور قاریان برتر و حافظ کل قرآن کریم و نفر نخست مسابقات جهانی در مصر، ایران و عراق، محفل انس با قرآن در جزیره برگزار شد.
41 - 50 of 2166

آخرین اخبار آرشیو