کيش

قدردانی از فرمانده پدافند هوایی کیش به مناسبت گرامی داشت روز ارتش

مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با فرمانده پدافند هوایی کیش فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشت.

انتصاب عضو جدید شورای بین المللی سازی آموزش عالی در کیش

  • کيش,
  • چهارشنبه 31 فروردين 1401 - 17:12
مهدی کشاورز در حکمی یاسر شاه پیری را به عنوان عضو شورای بین المللی سازی آموزش عالی در منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

فرودگاه کیش به عنوان سومین فرودگاه پرتردد کشور

بر اساس "نمودار سهم پروازهای فرودگاه های کشور" در نشست و برخاست پروازها، فرودگاه کیش به عنوان سومین فرودگاه پرتردد کشور ثبت شده است.

بررسی پیشنهاد انعقاد توافقنامه همکاری مشترک میان ایران و جمهوری کنیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، از آمادگی موسسه علوم و فنون کیش برای انعقاد توافقنامه ای با خانه نوآوری و فن آوری نایروبی پایتخت جمهوری کنیا خبر داد.

نشست مشترک سعيد محمد با نایب رییس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی 2022 قطر

نشست مشترک سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی با یاسر عبدالله الجمال نایب رییس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی قطر برگزار شد.

بازدید مشاور امور بانوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد از برج نوآوری منطقه آزاد کیش

مشاور امور بانوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ادامه برنامه سفر خود به جزیره کیش از برج نوآوری منطقه آزاد کیش بازدید کرد.

سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طی حکمی «رضا شجیع» را به سمت مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

پیگیری مطالبات و توانمندسازی بانوان در جزیره کیش

مشاور امور بانوان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در بازدید از اداره امور زنان کیش، بر توانمندسازی و پیگیری مطالبات بانوان و نقش موثر آنان در رویداد 2022 قطر، تاکید کرد.

شتاب گیری پروژه فرودگاه جدید کیش

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به همراه رئیس بنیاد مستضعفان برای اطمینان از صحت عملکرد تمامی سیستم‌ها و تجهیزات فرودگاه کیش از این پروژه بازدید کرد.

منطقه آزاد کیش، توریسم ورزشی کشور در جام‌جهانی 2022 قطر + فیلم

هياتی از كشور قطر در سفری دو روزه به جزيره كيش از پروژه ها و امکانات ورزشي، گردشگري و حمل و نقلي منطقه آزاد کیش به منظور بهره گيري از ظرفيت هاي اين جزيره در جام جهاني 2022 قطر بازديد كردند.
21 - 30 of 2166

آخرین اخبار آرشیو