کيش

بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های روز دنیا به‌عنوان الگویی موفق برای سطح کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: استفاده از دانش و فناوری‌های روز دنیا و بومی‌سازی آن با شرایط و ساختار موجود یکی از اهداف مهم و بلندمدت جهت دستیابی به توسعه پایدار در جزیره کیش است که این مهم می‌تواند در سطح کشور به‌عنوان الگویی موفق مطرح و مورد استفاده قرار گیرد

ساماندهی ضابطین سلامت برای نظارت‌های سختگیرانه در جزیره کیش

با همکاری 200 نفر از ضابطین سلامت به‌منظور نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اماکن عمومی جزیره کیش، افرادی که از پروتکل‌های ابلاغ شده تبعیت نکنند، متخلف شناخته شده و با آنان برخورد قانونی خواهد شد.

محدودیت‌های پروازهای کیش برداشته شد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: محدودیت‌هایی که در پروازهای کیش اعمال شده بود، پس از برقرار شدن امکان سفرهای استانی، برداشته شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

کیش پایلوت ثبت برند، نشان تجاری و مالکیت معنوی در مناطق آزاد

مدیر ثبت شرکت‌ها با تاکید بر ظرفیت جزیره کیش در پایلوت شدن ثبت انواع مالکیت‌های معنوی در سطح مناطق آزاد، گفت: کشور و تمامی مناطق آزاد می‌توانند از خروجی این اتفاق در کیش منتفع شوند.

بر قراری مجدد ارتباط اپراتورهای تلفن همراه در جزیره کیش

رییس اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (تله کیش) گفت: با همت اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (تله کیش) و با همکاری معاونت عمرانی این سازمان تمامی خطوط دیتای اپراتورهای تلفن همراه کیش از شامگاه شنبه سیزدهم اردیبهشت برقرار شد و درحال‌حاضر پی‌گیر راه‌اندازی مجدد سرویس دیتای خطوط ثابت نیز هستیم.

اجرای طرح خیریه «خدا می‌بیند» در جزیره کیش

طرح خیریه «خدا می‌بیند» با هدف کمک به خانواده‌ها و شاغلان آسیب دیده از ویروس کرونا در جزیره کیش اجرا شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

بهره برداری از دو واحد تولیدی صادرات محور در کیش

بهره برداری از شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی ـ آرایشی و طرح توسعه شرکت خدمات فنی و مهندسی حفاری جاههای نفت و گاز به عنوان دو واحد صادرات محور امروز چهارشنبه با حضور مدیرعامل و مدیران منطقه آزاد کیش آغاز شد.  

قرنطینه و پذیرش مهمان خاص و مقامات در کیش شایعه است/ پذیرای حتی یک مهمان هم نبودیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اضهار داشت: در این شرایط شایعه شد برخی از مقامات از جمله رییس جمهور در کیش مستقر شدند که این ادعاها کاملا بی‌اساس بود.
21 - 30 of 1685

آخرین اخبار آرشیو