کيش

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «محمدرضا نوایی لواسانی» به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب شد.

پیشرفت‌های ورزشی نمادی از پیشرفت خود کشور هستند

وزیر ورزش و جوانان کشور پیشرفت‌های ورزشی را نمادی از پیشرفت خود کشور عنوان کرد و اظهار داشت: نیل به هدف میزبانی شایسته دور از دسترس نیست و تنها لازمه‌اش رسيدن به برداشت و تفاهم مشترک است.

کیش با رویکرد توسعه ای می تواند پایگاه دائمی تیم های ملی باشد

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های جزیره کیش طبق برنامه ریزی دقیق و رویکرد توسعه ای می تواند به پایگاه دائمی تیم های ملی تبدیل شود.

بازگشت متعهدانه به طرح جامع تضمین کننده حل مشکلات است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بازگشت متعهدانه، اخلاقی و همچنین بازبینی در طرح جامع تضمین کننده حل مشکلات موجود است.

اركان توسعه و فرهنگ كيش زمينه ساز ارتباط با جهان است

معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش اتكاي ايران كوچك «جزيره كيش» به فرهنگ، تمدن و فهم درست از اركان توسعه و عدالت را زمينه ساز توسعه همه جانبه و امكان ارتباط وسيع تري با جهان برشمرد.

جزیره کیش به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور تبدیل می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، زیرساخت های ورزشی، جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی جزیره را زمینه ساز تبدیل شدن این منطقه به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور خبر داد.

برگزاری مانور کلوب‌های دریایی در روز کیش

کلوب‌های دریایی سراسر کیش در روز کیش در مانوری نمادین همه‌ی تفریحات دریایی کیش را به نمایش گذاشتند.

لزوم تقویت دریچه فهم و دانش میان اقشار مختلف جامعه

امام جمعه کیش، کتاب را دریچه فهم و دانش و کتاب خوانی را مسیری ارزشمند به سمت ارتقاء دانش، توسعه و پیشرفت جامعه عنوان کرد.

آغاز به کار بزرگترین رویداد فرهنگی"نمایشگاه کتاب" در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آغاز به کار سومین نمایشگاه کتاب کیش مصادف با روز سیزده آبان در جزیره را بزرگترین رویداد فرهنگی در سطح کشور عنوان کرد.

جزیره کیش در کانون تعاملات بین المللی فرهنگی

مشاور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جزیره کیش را شهری قانون مدار و فرهنگ پذیر معرفی کرد که علاوه بر توسعه اقتصادی و گردشگری می تواند به عنوان منطقه بین المللی فرهنگی مطرح شود.
21 - 30 of 2093

آخرین اخبار آرشیو