تفریحات دریایی و هوایی در جزیره قشم

مدیرکل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از جزایر ناز به عنوان مرکز تفریحات دریایی و هوایی نام برد.

به گزارش فرینا، صابر قهرمانی گفت: جزایر ناز واقع در ساحل جنوبی جزیره قشم یکی از بهترین مراکز برای تجربه تفریحات دریایی و هوایی درکنار هم است.
وی با اشاره به اجرای موفق جشنواره ورزش های هوایی در سال 96 از پتانسیل بالای این منطقه در جذب گردشگران علاقمند به تفریحات هوایی یاد کرد و افزود: ساحل ماسه ای وسیعی که در این منطقه قرار دارد، بهترین فضا را برای تجربه تفریحات هوایی ایجاد کرده که از جمله این این تفریحات می توان به پرواز با پاراموتور و پاراگلایدر اشاره کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر استقبال خوب علاقمندان به تفریحات دریایی، ادامه داد: این سایت گردشگری در حوزه تفریحات دریایی نیز از استقبال مسافران نوروزی برخوردار شده و ورزش هایی از قبیل قایق سواری و جت اسکی را پوشش می دهد.
به گفته صابر قهرمانی، جذابیت های تفریحی دیگری از جمله اسب سواری، شتر سواری و سواری با موتور چهارچرخ در ماسه زارهای ساحلی، نیز در انتظار گردشگرانی است که در ایام نوروز، ساحل جنوبی جزیره قشم و جزایر ناز را از یاد نمی برند.
جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس با داشتن ظرفیت های ارزشمند گردشگری از جمله طولانی ترین غار نمکی جهان، موزه ژئوپارک، جنگل های دریایی حرا، دره ستاره ها، تنگه چاهکوه، بام قشم، دره تندیس ها، سایت تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی، سواحل زیبا، جزایر ناز، قلعه پرتغالی ها، خلیج دلفین ها، ورزش های دریایی، هوایی و زمینی، چاه های تلا و بادگیرهای بندر تاریخی لافت، غذاهای لذیذ بومی و مهمتر از همه اخلاق مهمان دوستانه مردم این دیار، همزمان با  آغاز تعطیلات پایان سال میزبان انبوه مسافرانی است که از نقاط مختلف ایران به این جزیره زیبا در جنوب کشور سفر کرده اند.

میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو