تلاش مستمر برای توسعه سرمایه گذاری ها و ایجاد اشتغال در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از تمام ظرفیت های منطقه آزاد ماکو برای هم افزایی و با برنامه های توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی‌‌(ٰره) در راستای ایجاد اشتغال پایدار استفاده خواهیم کرد

به گزارش فرینا، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی با حضور در دفتر محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با وی دیدار و در خصوص توسعه همکاری های دوجانبه گفت و گو کردند.

محمدرضا عبدالرحیمی با اشاره به اینکه مناطق مرزی کشور نیازمند توجه بیشتر در ارتقای سطح زیست پذیری می باشند گفت: باید بسترهای این مهم را با توسعه سرمایه گذاری هاو ایجاد فرصت های شغلی در منطقه فراهم آوریم.

عبدالرحیمی رفع محرومیت ها در منطقه را از مهمترین دغدغه های سازمان منطقه آزاد ماکو عنوان کرد و افزود: خوشبختانه مجموعه کمیته امداد طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری خوبی در سطح کشور داشته و امروز منطقه آزاد ماکو آماده میزبانی سرمایه گذاری های این نهاد بوده و بیشترین همکاری ها را در این حوزه انجام خواهیم داد.

وی ابراز امیدواری کرد که روزی کمیته امداد بتواند صرفا یک موسسه توانمندساز غیردولتی در راستای توسعه ملی نقش أفرینی کند.

در این جلسه مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی تابلوی صنایع دستی تولیدی مددجویان کمیته امداد را تقدیم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو کرد.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو