جستجو به دنبال کلید واژه «انتصاب» - تعداد یافته ها 41 مورد

تثبیت مدیریت در منطقه آزاد چابهار

با توجه به اتفاقات قضایی سال گذشته در منطقه آزاد چابهار که این منطقه با سرپرست اداره می شد، اکنون طی حکمی از سوی مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «امیر مقدم» به عنوان مدیر سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد و ثبات مدیریت به این منطقه بازگشت.

سرپرست مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه آزاد ارس منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با صدور حکمی سرپرست مدیریت کار و خدمات اشتغال این سازمان را منصوب کرد.

انتصاب سرپرست مدیریت املاک و اراضی منطقه آزاد اروند

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، « مهدی میرزا» به‌عنوان سرپرست مدیریت املاک و اراضی این سازمان، منصوب شد.

انتصاب مدیر آمار و کنترل پروژه سازمان منطقه آزاد اروند

  • اروند,
  • دوشنبه 24 مرداد 1401 - 11:36
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، « اطهر سبزغلامی» به‌عنوان مدیر آمار و کنترل پروژه این سازمان، منصوب شد.

انتصاب سرپرست مدیریت اطلاعات جغرافیایی و طرح های کلان توسعه زیرساخت سازمان منطقه آزاد اروند

  • اروند,
  • دوشنبه 24 مرداد 1401 - 11:32
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، «مسعود طاهری» به‌عنوان سرپرست مدیریت اطلاعات جغرافیایی و طرح های کلان توسعه زیرساخت این سازمان، منصوب شد.

انتصاب سرپرست مدیریت اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، « فرهاد آریا دوست » به‌عنوان سرپرست مدیریت اجرای طرح های عمرانی این سازمان، منصوب شد.

زیرساخت های موجود، موقعیت استراتژیک بر مزیت های منطقه آزاد انزلی در سطح ملی و بین المللی افزوده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم تکریم و معارفه رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان که با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در مرکز همایش ها و نمایشگاهی منطقه برگزار شد، با اشاره به موقعیت حساس و ظرفیت های ویژه منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: زیرساخت های موجود، موقعیت استراتژیک و تغییر و تحولات جهانی بر مزیت ها و موقعیت های منطقه آزاد انزلی در سطح ملی و بین المللی افزوده است.

منطقه آزاد انزلی از مناطق پرظرفیت کشور است که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی ملی و بین المللی آن خواهیم بود

مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم تکریم و معارفه رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان که با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد برگزار شد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی از مناطق پرظرفیت کشور است که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی ملی و بین المللی آن خواهیم بود اظهار داشت: بهترین معارفه و معرفی یک مدیر، اظهار نظرهای فعالان اقتصادی منطقه و اصحاب رسانه می باشد و باور دارم با مدیریت توانمند دکتر محمد و سابقه طولانی مدیریتی شاهد شکوفایی مناطق آزاد کشور خواهیم بود.

دنیا منتظر تکمیل زیرساخت های ترانزیتی کشورمان نخواهد ماند، باید عقب‌ماندگی‌ها جبران‌ شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مراسم تکریم و معارفه رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این منطقه آزاد با وجوه ارزشمند متعدد و ظرفیت ویژه خود از مناطق آزاد پر ظرفیت کشور محسوب می شود، گفت: قرار گرفتن در مسیر کریدور شمال ـ جنوب و ظرفیت مبادله کالا با کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا از ظرفیت های ویژه این منطقه محسوب می شود که باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

با حکم سعید محمد؛ «عیسی فرهادی» به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد + تصویر حکم

با حکم «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «عیسی فرهادی» به عنوان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.

آخرین اخبار آرشیو