جستجو به دنبال کلید واژه «حجت الله عبدالملکی» - تعداد یافته ها 105 مورد

منطقه آزاد اروند مرکز ثقل اربعین حسینی مناطق آزاد کشور است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، از منطقه آزاد اروند به عنوان مرکز ثقل اربعین حسینی مناطق آزاد کشور نام برد که در این فرآیند اقدامات بی‌نظیری را رقم زده است.

افتتاح قرارگاه دائمی اربعین حسینی مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد اروند

قرارگاه دائمی اربعین حسینی مناطق آزاد کشور با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد اروند افتتاح شد.

پیام تبریک حجت الله عبدالملکی به مناسبت روز نیروی دریایی

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی فرا رسیدن هفتم آذر «روز نیروی دریایی» را به دلاور مردان دريادل نيروی دريايی تبریک گفت.

شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در منطقه آزاد اروند فراهم است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در بازدید از سایت صنعتی منطقه آزاد اروند، گفت: شرایط برای رونق تولید، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و اشتغال در مناطق آزاد به خصوص منطقه آزاد اروند فراهم است.

بهره‌برداری از 50 پروژه اقتصادی در مناطق آزاد تا پایان سال

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم بر استفاده از ظرفیت مناطق آزاد برای تحقق رشد اقتصادی کشور گفت: در این راستا 4 پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری 1300 میلیارد تومانی در یکی از مناطق آزاد به بهره‌برداری رسید. تا پایان سال هم 50 پروژه دیگر در مناطق آزاد به بهره برداری خواهند رسید.

بهره‌برداری از واحد صادراتی بسته بندی خشکبار با سرمایه‌گذاری 10هزار میلیاردی

شرکت شینا تیرداد ارس ظهر یکشنبه با حضور حجت‌الله عبدالملکی، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مجید کیانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین افتتاح شد.

اجرای پروژه احداث باند دوم جلفا مرند با بالاترین سرعت ممکن

حجت‌الله عبدالملکی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در بدو ورود به شهرستان جلفا از پروژه احداث باند دوم جاده جلفا ـ مرند بازدید کرد.

بهره‌برداری از دستگاه پست سیار و خط 132 کیلووات به ارزش 1200 میلیارد ریال

خط 132 کیلوولت دو مداره و دستگاه پست سیار سایت صنایع سنگین صبح یکشنبه با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید.‌

افزایش تعاملات اقتصادی با کشورهای همسایه در قالب ایجاد مناطق آزاد مشترک

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در دومین رویداد استارت آپی سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در ایران که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، نقش مناطق آزاد در حوزه اقتصاد کشور را تشریح کرد.

تاکید عمان و ایران بر اجرای پروژه‌های مشترک در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مقامات ارشد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی ایران و عمان در نشستی بر اجرای مفاد یادداشت تفاهم امضا شده بین دو کشور بویژه در زمینه تشویق شرکت‌های فعال در مناطق ویژه اقتصادی و آزاد برای ایجاد روابط تجاری، تاسیس شعب و اجرای پروژه های مشترک تاکید کردند.

آخرین اخبار آرشیو