جستجو به دنبال کلید واژه « المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 7 مورد

كاروان منطقه آزاد انزلی قهرمان المپیاد ورزشی كاركنان مناطق آزاد كشور شد

نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته‌های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و دارت در منطقه آزاد اروند با درخشش کاروان اعزامی سازمان منطقه آزاد انزلی به پایان رسید.

دو مقام برای کارکنان دبیرخانه شورایعالی در اولین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور

در اولین دوره مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور که به میزبانی منطقه آزاد اروند برگزار شد، تیم‌های دارت و تنیس روی میز دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دو مقام «دومی» و «سومی» را کسب کردند. 

پایان رقابت‌های 3 رشته در نخستین المپیاد ورزشی مناطق آزاد کشور

رئیس ستاد برگزاری نخستین المپیاد ورزشی مناطق آزاد کشور، از معرفی نفرات و تیم‌های برتر رشته‌های دارت بانوان، شطرنج و تنیس روی میز این دور از رقابت‌ها خبر داد.

آغاز نخستین المپیاد ورزشی مناطق آزاد کشور

نخستین المپیاد ورزشی مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد اروند آغاز به‌کار کرد.

روایت حضور 7 ساعته عبدالملکی در سرزمین نخل و نفت و آفتاب

حجت‌الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی روز سه‌شنبه برای افتتاحیه اولین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کل کشور که به میزبانی منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود و همچنین حضور در جلسه «جهش اقتصادی»، راهی خوزستان، شهر آبادان شد.

سفر حجت الله عبدالملکی به منطقه آزاد اروند

مشاوره رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد اروند از پروژه‌های اقتصادی این منطقه بازدید کرد.

«منطقه آزاد اروند» میزبان اولین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند از میزبانی نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور در این منطقه خبر داد.