جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری خارجی» - تعداد یافته ها 5 مورد

۱۵۸میلیون دلار سرمایه گذاری ۹ ماهه امسال در مناطق آزاد کشور انجام شد

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری در مجموع ۱۵۸ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد کشور محقق شده است.

جذب ۵۱ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند

معاون توسعه کسب‌وکار‌ها و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا در ۹ ماه سال جاری ۵۱ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند انجام شده است.

جذب 40 درصد سرمایه‌های خارجی مناطق آزاد در اروند

معاون سرمایه‌گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سرمایه‌های خارجی به منطقه آزاد اروند، عمدتاً از دو کشور چین و ترکیه جذب شده است. این سرمایه‌ها طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در منطقه، عمدتاً در بخش‌های صنعتی، صنایع پایین دستی پتروشیمی و انرژی و مواد معدنی بوده است که از این بین حوزه صنایع معدنی دست بالا را داشته است.

جذب ۴۸ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۴۸.۵ میلیون دلار در قالب پروژه های مصوب سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند جذب شد.

بورس بین‌الملل دستاوردی مهم در تاریخ فعالیت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران

طرح و پیگیری تاسیس بورس بین الملل در ایران از سال ۱۳۹۶ به صورت جدی آغاز شد و پس از انجام مطالعات مورد نیاز و و تصویب آیین نامه تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد و ترکیب سهامداران داخلی و جلب موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار امروز منتظر تکمیل ترکیب نهایی سهامداران داخلی و خارجی است تا در آینده ای نزدیک اجرایی شود.

آخرین اخبار آرشیو