جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری خارجی» - تعداد یافته ها 6 مورد

تایید 9 طرح سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی 

در دويست و شصت و هشتمين جلسه هیات سرمايه گذاري خارجي سازمان سرمايه گذاري و كمك‌هاي اقتصادي و فني ايران، 9 طرح سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به ارزش تقريبي 414 ميليون دلار و 14 ميليون يورو مورد تایید این هیات قرار گرفت.

زمینه جذب سرمایه‌گذاران خارجی در قشم فراهم است

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، از برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی در قشم در راستای سیاست‌های جدید مناطق آزاد کشور خبر داد.

سرمايه گذاري 204 هزار ميليارد ريالی داخلی و 1700 میلیون دلاری خارجی در منطقه آزاد ماكو

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت : در سال 1401،‌ 187طرح سرمايه گذاري بخش خصوصي در منطقه آزاد ماكو در حال اجرا بوده است.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از واحدهای سرمایه گذاری خارجی جدید در منطقه

در راستای پیگیری میزان تحقق تکالیف ابلاغی دبیر شورایعالی مناطق آزاد در بخش جذب سرمایه گذاری خارجی، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با همراهی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیران مرتبط از پروژه های سرمایه گذاری خارجی جدید جذب شده در بخش صنعت بازدید کرد.

50 بسته سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی آماده شده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: سازمان منطقه آزاد انزلی 50 بسته سرمایه گذاری در بخش‌های گردشگری، خدمات و تجارت با اولویت سرمایه گذاری خارجی تهیه کرده که 25 بسته آماده و به دبیرخانه ارسال شده و 25 بسته دیگر نیز تا نیمه اول اسفندماه به دبیرخانه ارسال می شود.

171میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد ماکو

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای فعالیت سازمان منطقه آزاد ماکو تاکنون بالغ بر 171 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در حوزه تولیدی و صنعتی محقق شده است .

آخرین اخبار آرشیو