جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری خارجی» - تعداد یافته ها 10 مورد

توسعه دیپلماسی اقتصادی در منطقه آزاد قشم / استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در جزیره جهانی قشم

یک هیات سرمایه گذار چینی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف جزیره قشم با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان دیدار کردند و رایزنی‌های اولیه در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه عمرانی، محیط زیستی و گردشگری را انجام دادند.

سرمایه‌گذاری 35 میلیون دلاری افغان‌ها در منطقه آزاد چابهار

هیات افغانستانی در سفر خود به منطقه آزاد چابهار ضمن سرمایه گذاری در پروژه تجاری، مسکونی و اداری، مذاکره برای ایجاد یک کریدور پایدار از مسیر منطقه آزاد چابهار با همکاری ایران و چین را آغاز کرد.

احیای گفتمان سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد در دولت سیزدهم/720 تقاضای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد در 10 ماهه امسال

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با تاکید بر اینکه در دولت سیزدهم گفتمان سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد که مغفول مانده بود احیا شد، تصریح کرد: تراز تجاری مناطق آزاد تا قبل از دولت سیزدهم منفی بود و در سال 1401 تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مثبت 13.5 میلیارد دلار شد.

سرمایه گذار ترکیه ای با طرح کشت و فرآوری پنبه به خانواده ارس پیوست

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در ادامه‌ی روند رو به رشد سرمایه‌گذاری در منطقه، طرح سرمایه‌گذاری کشت و فرآوری پنبه و صنایع وابسته توسط سرمایه‌گذار ترکیه‌ای در کمیسیون اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس به تصویب رسید.

سرمایه‌گذاری 3 میلیون یورویی چینی‌ها در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان 

شرکت «افق روشن آزما» تولید کننده انواع کاغذ دیواری بر پایه سلولز توسط سرمایه گذارانی از کشور چین، به همت کارگران ایرانی و همکاری مدیران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان طی 8 ماه تاسیس و آغاز به کار کرد. 

300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند

شرکت «اکسون کیمیا اروند» با مبلغی بالغ بر 300 میلیون دلار توسط سرمایه‌گذار خارجی در محدوده منطقه آزاد اروند و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می رسد.

تقویت معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس به فعالین اقتصادی ترکیه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با احمد محمدی، سرکنسول جدید ایران در استانبول ترکیه، اظهار داشت: وزارت امور خارجه به صورت عملی و واقعی در کنار نهادهای اقتصادی و مناطق آزاد کشور است و ما این همراهی را طی یکسال گذشته بارها شاهد بودیم. 

سرمایه‌گذاری 12 هزار میلیاردی تولیدکننده چینی در منطقه آزاد ارس

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، از جذب یک سرمایه‌گذار چینی دیگر خبر داد و گفت: با تصویب کمیسیون اقتصادی سازمان شرکت آدلی فیدار آلیاژ ارس به جمع سرمایه‌گذاران ارس پیوست.

توسعه سرمایه گذاری هند در بخش فولاد در مناطق آزاد ایران

حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به کشور هندوستان با یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های تولید محصولات فولادی در این کشور دیدار و گفتگو کرد.

توسعه‌ی مناطق آزاد، تکلیف سند سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، نابودی رژیم صهیونیستی را یکی از ملزومات شکوفایی اقتصادی جهان اسلام برشمرد.

آخرین اخبار آرشیو