منطقه ویژه پیام، مهمترین پروژه اقتصادی وزارت ارتباطات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کریدور فاوا مستقر در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، مهمترین پروژه اقتصادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
افتتاح چهارمین نمایشگاه کارآفرینی زنان در منطقه آزاد ماکو
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این نمایشگاه از برگزاری نمایشگاهای مختلف در این منطقه به صورت گسترده و در سطح بین‌المللی خبر داد.
جامعه به مهندسان پاکدست افتخار می کند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین گرامیداشت روز مهندس، گفت: پاکدستی برای مهندسان بسیار مهم است و بدون شک جامعه و کشور به مهندسانی پاکدستی، افتخار می کند.
عقلانیت مبنای تحول در جزیره کیش است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در هفتاد و هفتمین جلسه شورای اداری کیش اقدامات انجام شده در پنج ماهه گذشته را تشریح کرد.
سرمایه گذاری های مشترک میان کیش و دوحه کلید می خورد
منطقه آزاد کیش و قطر علاقمندی خود را به منظور سرمایه گذاری های مشترک اقتصادی و گردشگری ابراز کردند.
برگزاری بیست و یکمین شورای راهبردی آموزش و پرورش مناطق آزاد
بيست و يكمين نشست شوراي راهبردي آموزش و پرورش با حضور معاونین و مديران وزارت آموزش و پرورش و دبيرخانه شوراي عالي مناطق آزاد در محل دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تشكيل شد.
مناطق آزاد قوی ترین پشتوانه برای سرمایه گذاری در کشور
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، این مناطق را مهم ترین و قوی ترین پشتوانه جذب سرمایه گذار در کشور دانست و گفت: مناطق آزاد این روزها به یک موضوع مهم و جدی در کشور تبدیل شده اند و این موضوع مسئولیت آنان را سنگین تر می کند.
امضای قرارداد احداث نیروگاه برق خورشیدی 100 مگاواتی منطقه ویژه گرمسار
 قرارداد احداث نیروگاه برق خورشیدی با سرمایه گذاری کشور ایتالیا در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در سازمان گسترش و نوسازي ايران (ایدرو) به امضا رسید.
کیش می تواند به کمک اقتصاد کشور بیاید
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش می تواند در صورت اراده نظام و دولت در بهبود وضعیت اقتصادی کشور نقش موثری ایفا کند.
5365 - 5376 of 5387