اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

قشم بوم فرصتی برای همدلی بیشتر / کوچک‌ترین روستای قشم میزبان چهارمین رویداد قشم بوم شد

چهارمین رویداد قشم بوم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در روستای عایشه آباد برگزار شد

هر گونه هزینه كرد در حوزه مطالعه و كتاب، یك سرمایه گذاری بلند مدت است

همزمان با 24 ابان ماه، روز ملی کتاب، کتابخوان و کتاب دار، مدیریت فرهنگی اجتماعی و گردشگری این سازمان؛ کارگاه آموزشی کتابخوانی با موضوع «اهمیت مطالعه» همراه با نشست کتابخوان (قصه گویی) را از سری نشست های هفتگی کتابخوان این مدیریت برگزار نمود.

امضای تفاهم نامه محرومیت زدایی در منطقه آزاد اروند با مشارکت دانشگاه تهران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از امضای تفاهم نامه کاهش یا رفع محرومیت در یکی از مناطق شهرهای آبادان و خرمشهر به انتخاب این سازمان، توسط دانشگاه تهران خبر داد.

راه اندازی مرکز آموزش زبان فارسی دهخدا در منطقه آزاد اروند

رییس دانشگاه تهران در مراسم امضای تفاهم نامه و احداث پردیس بین المللی علم و فناوری در منطقه آزاد اروند، گفت: ایجاد و راه اندازی مرکز آموزش زبان فارسی دهخدا (دانشگاه تهران) با توجه به پیش نیاز زبان فارسی برای دانشجویان خارجی با رویکرد بین المللی و اولویت کشور همسایه عراق، انجام خواهد گرفت.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه تهران و سازمان منطقه آزاد اروند

تفاهم نامه همکاری مشترک با استفاده از ظرفیت ها و امکانات دانشگاه تهران و سازمان منطقه آزاد اروند؛ به منظور ایجاد و راه اندازی پردیس بین المللی علم و فناوری اروند دانشگاه تهران، منعقد شد.

برگزاری جشن کتاب و کودک در قشم

مشاور فرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رییس اداره کتابخانه های قشم گفت: جشن کتاب و کودک به مناسبت سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان دانش آموزش قشمی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در کتابخانه اندیشه این شهرستان برگزار شد.

اولین نشست سفیران فرهنگی سازمان‌های مناطق ویژه اقتصادی کشور برگزار شد

اولین نشست سفیران و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق ویژه اقتصادی کشور به میزبانی دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

تولید 82 درصد انار آذربایجان شرقی در جلفا / استفاده از محصولات باغی در برندینگ ارس

هفتمین جشنواره انار ارس با مشارکت این سازمان در محل حمام کردشت برگزار و از کشاورزان نمونه تجلیل شد.‌

کتاب و پوستر نگهبانان ابدی ارس میان دانش آموزان عرضه شد

کتاب نگهبانان ابدی در قالب کمیک استریت (داستان متصور) توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با نگارش و تصویرگری محمد قاسمی تهیه و و در نمایشگاه کتاب تبریز با حضور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رو نمایی شد.

رونمایی از طرح صدف برای ارتقای فرهنگ ارزشمند کیشوندی

طرح فرهنگی اجتماعی «صدف» متشکل از دو بخش «کیش بان» و «مهر کیش» مطابق با ارزش های اسلامی ایرانی در جزیره کیش اجرا می شود.
251 - 260 of 11654