حضور منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی «کیش اینوکس»
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم از ارائه بسته های سرمایه گذاری منتخب منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی کیش اینوکس خبر داد.
برج های دوقلوی آلفابت در گام های پایانی/ پایانی بر یک دهه انفعال
مدیر پروژه برج های دوقلوی آلفابت گفت: پروژه برج های دوقلوی آلفابت قشم که بیش از یک دهه از آغاز آن ها می گذرد، با تزریق اعتبار لازم و تسریع در مراحل پایانی، نهایتا تا 6 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
کیش اینوکس؛ نماد پرقدرت اقتصاد منهای نفت در ایران
مطالبات بخش خصوصی کیش درخصوص لزوم اجرای کامل قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در دستور مذاکرات با مسئولان اقتصادی کشور در نشست‌های جانبی نمایشگاه کیش اینوکس 2023 قرار گرفت.
بهره گیری از تمام ظرفیت‌های منطقه آزاد انزلی جهت توسعه همكاری‌های منطقه ای
دستیار وزیر امور خارجه در امور دریای خزر از نخستین منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی شمال ایران دیدار کرده و در جریان نشست با معاون و مدیران این سازمان؛ منطقه آزاد انزلی را دارای ظرفیت ها، فرصت ها و مزیت های خوبی برای توسعه همکاری های منطقه ای اعلام کرد.
دهمین نمایشگاه کیش اینوکس محل حضور متمرکز فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی و استان گیلان
سخنگوی منطقه آزاد انزلی اعلام کرد: دهمین نمایشگاه کیش اینوکس ،محل حضور متمرکز فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی و استان گیلان.
اجرای قانون و فرهنگ‌سازی به رفع مشکلات مالیاتی قشم کمک می کند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فرهنگ‌سازی و آموزش در حوزه مالیات و تسهیل شرایط برای بهره مندی از معافیت های مالیاتی قانونی در مناطق آزاد می تواند به بهبود وضعیت تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در این جزیره کمک کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بانه – مریوان منصوب شد
‎با پیشنهاد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و با تأیید رییس جمهور، «فردین وکیلی» به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بانه – مریوان منصوب شد.
حجت الله عبدالملکی: بیش از 70 درصد ترانزیت کشور از مبادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی انجام می‌شود
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: بیش از 70 درصد ترانزیت کشور از مبادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور انجام می‌شود و می‌توان بستر تولید کالاهای ترانزیتی را در این مناطق ایجاد کرد.
هم اندیشی مسئولان منطقه آزاد قشم و دستگاه‌های اجرایی و قضایی هرمزگان به منظور تعیین تکلیف اسناد رفسنجان
در رخدادی بی سابقه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی مشترک با مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی و قضایی استان هرمزگان و شهرستان قشم در خصوص تعیین تکلیف اسناد رفسنجان به تبادل نظر پرداختند.
445 - 456 of 22662