اخبار مناطق آزاد

رویکرد ما تکمیل زنجیره خدمات است / در مسیر ظرفیت های اقامتی حرکت می کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: به دنبال این هستیم که از گردشگری خرید در منطقه آزاد ارس به سمت بومگردی، زمین گردی و ژئوتوریسم برویم. موضوعی که در منطقه آزاد و ژئوپارک قشم نیز اتفاق افتاده است.

فرش قرمز برای سرمایه‌گذاران / 600 بسته سرمایه‌گذاری تهیه شد

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: 600 بسته سرمایه گذاری به ارزش 6 میلیارد یورو (320 هزار میلیارد تومان) تهیه شده است و آماده ایم که این فرصت‌ها را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم.

آمادگی منطقه آزاد ارس برای حضور سرمایه گذاران خارجی

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، از آمادگی منطقه آزاد ارس برای حضور سرمایه گذاران خارجی خبر داد.

ایجاد منطقه آزاد مشترک ایران و ترکیه، راهبردی تحول‌آفرین

در جلسه با حضور ریس و اعضای مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری، هیئت همراه با قائم مقم مدیرعامل و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو ایجاد منطقه آزاد مشترک ایران و ترکیه، راهبردی تحول آفرین برای دوکشور ومنطقه معرفی شد.

چرا جایگاه ایران در کریدورهای بین‌المللی بی‌نظیر است؟

افزایش تحریم‌های اقتصادی که صادرات کالاهای نفتی ایران را با مشکل جدی مواجه کرده، توجه کارشناسان را به مسیرهای جایگزین غیرنفتی جلب کرد. از جمله مهم‌ترین جایگزین‌های ارائه شده، توسعه نقش ترانزیتی ایران به‌عنوان یک راه پر درآمد است.

روابط ایران و اندونزی مستحکم تر از گذشته خواهد شد

حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با سفیر اندونزی در ایران دیدار و گفتگو کرد. 

بازدید هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار روسیه از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری قشم

هیات سرمایه گذاری استان کراسنودار کشور روسیه از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری موجود در سطح جزیره قشم بازدید کردند.

خبر خوش برای تولیدکنندگان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

با پیگیری‌های مجدانه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مسأله تخصیص ارز تولیدکنندگان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برطرف شد.

چهارمین جلسه کارگروه مالی ـ بانکی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد برگزار شد

چهارمین جلسه کارگروه مالی ـ بانکی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی با حضور اعضای کارگروه در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

عملیاتی کردن تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت ملی حفاری

دبیر کمیته نفت، گاز و پتروشیمی سازمان منطقه آزاد اروند از عملیاتی شدن تفاهم نامه همکاری میان این سازمان و شرکت ملی حفاری ایران که ماه گذشته و در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با هدف گسترش زمینه های همکاری متقابل منعقد شد، خبر داد.
371 - 380 of 395

آخرین اخبار آرشیو