اخبار مناطق آزاد

افزایش 2 برابری سرعت اجرای طرح های عمرانی و سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت مردمی سیزدهم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از نخستین نمایشگاه روایت خدمت (وعده، وفا) که به مناسبت هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر شده است، گفت: در 2 سال گذشته سرعت اجرای طرح های عمرانی و سرمایه گذاری داخلی و خارجی در دولت مردمی 2 برابر شده است.

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛ اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم گشایش یافت

امروز شنبه (4 شهریورماه) اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و مسئولین کشوری محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللی تهران گشایش یافت.  

معرفی بسته های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش در رویداد "ایروان اکسپو"

سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارائه و معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی خود در نمایشگاه "ایروان اکسپو" حضور یافته است.

بازدید وزیر اقتصاد ارمنستان از بسته های سرمایه گذاری قشم

وزیر اقتصاد ارمنستان در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی ایروان اکسپو، ضمن بازدید از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم، این جزیره را یکی از جزایر مهم و استراتژیک خلیج فارس دانست.

حضور منطقه آزاد قشم با 91 بسته سرمایه گذاری در نمایشگاه ایروان اکسپو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور فعال این منطقه با ارائه 91 بسته از فرصت های سرمایه گذاری جزیره قشم در نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی در کشور ارمنستان خبر داد.

معرفی بسته های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران در رویداد اقتصادی ایروان ارمنستان

نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد ایران در ارمنستان، با حضور وزیر اقتصاد کشور میزبان و مقامات پارلمانی و دولتی ارمنستان و مشاور رییس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران در محل نمایشگاهی ایروان اکسپو افتتاح شد.‌

آشنایی اساتید دانشگاه پکینگ چین با ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در معادلات ترانزیت و سرمایه گذاری بین المللی

نخستین منطقه آزاد شمال کشور میزبان تعدادی از اساتید و دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه پکینگ کشور چین بود.

بازدید وزیر اقتصاد کشور ارمنستان از غرفه سازمان منطقه آزاد انزلی

واهان کروبیان وزیر اقتصاد کشور ارمنستان همراه با حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در اولین روز از نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد از غرفه منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

بازدید وزیر اقتصاد ارمنستان از غرفه سازمان منطقه آزاد اروند در نمایشگاه ایروان اکسپو

وزیر اقتصاد ارمنستان با همراهی دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از غرفه سازمان منطقه آزاد اروند بازدید و ظرفیت های این منطقه از نظر اقتصادی را بررسی کرد.

تولیدکنندگان ارس از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شدند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با رسانه سازمان از اعمال معافیت مالیات بر ارزش افزوده در این منطقه خبر داد و اظهار کرد: پیگیری‌ها جهت احقاق 3 شرط ماده 10 قانون مالیات بر ارزش افزوده به ثمر نشست و تولیدکنندگان ارس از این مزیت برخوردار شدند‌.
391 - 400 of 414

آخرین اخبار آرشیو