امضای تفاهم‌نامه همکاری ارس و چابهار برای توسعه کریدورهای ریلی
در حاشیه برگزاری نمایشگاه اوراسیا، توافقنامه ارس و چابهار در 11 ماده در نمایشگاه اوراسیا به امضای مجید کیانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و امیر مقدم‌ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار رسید.‌
معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شیلات و کشاورزی قشم
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از معرفی فرصت های سرمایه گذاری شیلات و کشاورزی قشم در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا خبر داد.
تأیید صورت های مالی سازمان منتهی به سال 1401
نخستین منطقه آزاد شمال کشور میزبان اعضای کارگروه شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است که به مدت دو روز از بخش های مختلف زیرساختی عمرانی بندری و واحدهای تولیدی-صنعتی منطقه بازدید به عمل آورده و با آخرین دستاوردهای منطقه آزاد انزلی آشنا شدند.
پیام دبیر شورایعالی مناطق آزاد به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی فرارسیدن 16 آذر و روز دانشجو را به دانشجویان و دانشگاهیان فرهیخته کشور تبریک گفت.
راهبرد ده گانه مناطق آزاد براي جهش سرمايه گذاري و صادرات
در حاشیه دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا، حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در قالب نشست تخصصی، با معاونین اقتصادی و سرمایه گذاری مناطق آزاد محورهای جدید ده گانه همکاری مشترک مناطق آزاد در حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری را ترسیم نمود.
برنامه‌های گسترده منطقه آزاد ماکو برای تبدیل شدن به قطب صنعت، معدن و گردشگری
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه این منطقه به عنوان یکی از مهمترین منابع سنگ در کشور است که برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای در زمینه تجارت، لجستیک، ترانزیت و گردشگری در توسعه این منطقه به اجرا درآمده است، گفت: با توجه به دستاوردهای برجسته در حوزه صنعت پوشاک و تولید مواد غذایی، منطقه آزاد ماکو به یکی از قطب‌های جهانی در این صنایع تبدیل شده است و بنا داریم تا ماکو به عنوان قطب جذب گردشگران تبدیل شود.
اعلام آمادگی سفیر بلاروس برای همکاری در حوزه لجستیک، معدن و تجارت منطقه آزاد ماکو
سفیر بلاروس گفت: پیرو تفاهم نامه قبلی با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد،‌ برای همکاری در زمینه لجستیک، معدن و تجارت منطقه آزاد ماکو آماده ایم
علاقمندی جمهوری تاتارستان از گسترش روابط اقتصادی با منطقه آزاد ماکو
مارات مینی‌بایف، معاون وزیر صنعت و تجارت جمهوری تاتارستان (که ریاست هیئت جمهوری تاتارستان را در نمایشگاه بین‌المللی «اوراسیا» در تهران بر عهده دارد) از علاقمندنی این جمهوری برای گسترش همکاری اقتصادی در حوزه های نفت و گاز، ماشین سازی، صنایع غذایی و کشاورزی با منطقه آزاد ماکو خبر داد.
رونمایی از طرح سفر كارت منطقه آزاد انزلی
با حضور حجت اله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادى؛ محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و سید سعید شمسی‌نژاد مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از طرح سفر کارت منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.
289 - 300 of 5388