برگزاري همایش صنعت دانش بنیان، تبلور اقتصاد مقاومتی در منطقه ویژه سلفچگان
همایش یکروزه با عنوان «صنعت دانش بنیان تبلور اقتصاد مقاومتی» با همکاری پارک علم و فناوری استان قم در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.
تصویب منشور راهبری امور فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
منشور راهبری امور فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی توسط دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهور به تصویب رسید.

موضوعات زیست محیطی در مناطق آزاد یک موضوع اجتماعی است
معاون فرهنگي اجتماعي و گردشگري دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد كشور گفت: موضوعات زیست محیطی در مناطق آزاد یک موضوع اجتماعی است.
برگزاري نشست كميته منتخب زيست محيطي و توسعه پايدار مناطق آزاد كشور
«نشست كميته منتخب زيست محيطي و توسعه پايدار مناطق آزاد كشور» در تهران برگزار شد.
سه برنامه اولویت دار بندرشهیدرجایی تشريح شد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران گفت: پس از برجام و تأثیرات مهم آن در شرایط و روابط اقتصادی کشور، توانستیم بهترین تجهیزات موجود در دنیا را با رعایت تمام نظامات مالی معاملاتی دولت و سازمان بنادر و دریانوردی خریداری کنیم که امیدواریم در سال آینده وارد کشور شود.
ایران جزو 10 کشور اول اعزام دانشجو به خارج است
دکتر بهمن امانی، دبیر شورای راهبردی آموزش عالی مناطق آزاد در نشست خبری پیش از ظهر امروز ایران را جزو 10 کشور اول اعزام دانشجو به خارج خواند و بیشترین واحدهای دانشگاهی در مناطق آزاد را از آن دانشگاه آزاد اسلامی دانست.
منطقه ویژه پیام قطب صنایع دانش بنیان می شود
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: فرودگاه پیام یكی از ظرفیت های استان است كه می تواند در حوزه ICT و بخش دارویی نقش موثری ایفا كند .
گفتگوی هفته نامه مناطق آزاد با اکبر ترکان مشاور رییس جمهور
شماره 297 هفته نامه مناطق آزاد حاوی گفتگوی اختصاصی با اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منتشر شد.
قشم، هاب جدید پتروشیمی ایران می شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه آئین امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت ملی صنایع پتروشیمی و درجمع خبرنگاران، بر اهمیت ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی در صنایع پتروشیمی جزیره قشم خبر داد.
3733 - 3744 of 3770