چابهار

درخشش هنرمندان بومی در "جشنواره بهار در چابهار" منطقه آزاد چابهار

قائم مقام ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد چابهار گفت: در نخستین روز از آغاز "جشنواره بهار در چابهار" هنرمندان بومی درخشیدند که برنامه های آنان با استقبال چشمگیر مواجه شد.

دیدار نوروزی تجار چابهار با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار نوروزی خود با جمعی از تجار، بازرگانان و فعالین اقتصادی منطقه آزاد چابهار بر ضرورت اجرای برنامه های تولیدی در سال جاری تاکید کرد.

رنگین کمان مهربانی در ساحل زیبای چابهار

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار گفت: آب و هوای معتدل، راه های دسترسی مناسب زمینی، مراکز خرید تجاری، صنایع دستی متنوع بومی، بازارهای سنتی از جذابیت هایی است که موجب جذب مسافران و گردشگران به سواحل نیلگون دریای مکران شده است.

برنامه ریزی برای روان سازی ترافیک در چابهار

مدیر خدمات شهری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با توجه به حجم بالای ورود مسافر و گردشگر با خودروهای شخصی در ایام نوروز به منطقه آزاد چابهار، طرح ساماندهی و روان سازی ترافیک با همکاری پلیس راهور به صورت کوتاه مدت برنامه ریزی شده است.

منطقه آزاد چابهار به پیشواز میهمانان بهاری رفت

همزمان با حلول سال جدید مدیر عامل، معاونین و مدیران منطقه آزاد و جمعی از مسئولین شهرستان چابهار به پیشواز مسافران و گردشگران نوروزی رفتند.

حلول سال نو در مهمانی شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار

با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران ویژه برنامه آغاز سال جدید در جوار مزار شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

آغاز "جشن نوروزی موج و مرجان" در منطقه آزاد چابهار

رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرائی خدمات سفر و نوروز 1396 سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار گفت: همزمان با آغاز سال جدید و به منظور ایجاد فضایی شاد و متنوع برای مسافران و گردشگران نوروزی "جشن بزرگ موج و مرجان" در منطقه آزاد چابهار برگزار می شود.

نبض گردشگری استان سیستان و بلوچستان در چابهار می تپد

با آغاز تعطیلات نوروزی هموطنان بیشماری چابهار را مقصد سفر خود انتخاب نموده اند.

برگزاری مسابقات موتور کراس در منطقه آزاد چابهار

مسابقات موتور سواری کراس و اتومبیل رانی با شرکت 22 نفر از رانندگان برجسته در محل پیست موتور سواری پلاژ ساحلی تیس منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

برپایی سفره هفت سین در جوار مزار شهدای گمنام در منطقه آزاد چابهار

همزمان با آغاز سال جدید سفره هفت سین منطقه آزاد چابهار در جوار مزار شهدای گمنام برپا می گردد.
2691 - 2700 of 2830

آخرین اخبار آرشیو