چابهار

اقدامات منطقه آزاد چابهار برای رفاه مسافرین نوروزی

رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرائی خدمات سفر و نوروز 1396 سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار از برنامه ریزی در جهت رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد و افزود: کمیته های ده گانه این ستاد با آماده سازی سه سکونتگاه بومی در قالب طرح کاشانه میهمان در روستای تاریخی تیس، ایجاد فضایی برای برای استقرار چادر به تعداد بیش از 1000 تخته در سطح منطقه و واگذاری کمپ های اقامتی موقت به بخش خصوصی اقدام نموده است.

برگزاری کارگاه فیلمسازی در منطقه آزاد چابهار

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: نخستین کارگاه فیلمسازی با هدف آشنایی جوانان و علاقمندان چابهاری به هنر فیلمسازی در رشته کارگردانی با مشارکت موسسه فرهنگی و هنری تصویر آینده جوان زیر نظر استاد محمدعلی رخشانی از فیلمسازان کشور در دانشگاه بین المللی چابهار برگزار شد.

تمامی امکانات برای استقبال از مهمانان نوروزی در چابهار مهیا شده است

معاون فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تمامی امکانات برای استقبال، پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی در چابهار مهیا شده است.

راه اندازی پروازهای تفریحی در منطقه آزاد چابهار

سرپرست معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در آستانه فرارسیدن سال جدید برای نخستین بار پروازهای تفریحی ـ ورزشی با پاراموتورتراک و کایت سواری در سایت پروازی پرنده "ساحل مکران" منطقه آزاد چابهار راه اندازی شد.

برگزاری فستیوال استعدادیابی موسیقی در ایام نوروز 96 در چابهار

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرائی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار از برگزاری فستیوال بین المللی استعدادیابی موسیقی ویژه خوانندگان بلوچ زبان کشورهای ایران، عمان، افغانستان و پاکستان در ایام نوروز 96 در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

آماده سازی زیرساخت های حوزه گردشگری برای پذیرایی از مسافران نوروزی منطقه آزاد چابهار

رئیس کمیته خدمات شهری ستاد اجرائی خدمات سفر و نوروز 96 منطقه آزاد چابهار گفت: این کمیته برای ایجاد فضایی مناسب برای تسهیل و رفاه در اقامت و پذیرایی از مسافر و گردشگرانی که چابهار را به عنوان مقصد سفر خود در نوروز 96 انتخاب می کنند، زیرساخت های لازم در حوزه گردشگری را ایجاد، بهسازی و بازسازی کرده است.

چابهار آماده برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی جنوب شرق کشور

معاون فرهنگی، گردشگری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری چهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تیاب با حضور روسای انجمن های سینمایی کشور عمان و مصرخبر داد.

پاکسازی پلاژ ساحلی تیس در منطقه آزاد چابهار

همزمان با اجرای پاکسازی نوار ساحلی خلیج فارس و دریای عمان در جنوب کشور، سواحل کم عمق و مرجانی تیس موسوم به پلاژ ساحلی تیس در برنامه ای همگانی با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار، اداره منابع طبیعی شهرستان چابهار و موسسه مردم نهاد همراهان جوان پاکسازی شد.

بهره برداری از اولین پردیس بین الملل دانشگاه علم صنعت ایران در چابهار

رییس دانشگاه علم وصنعت ایران با اشاره به بهره برداری از نخستین پردیس بین الملل این دانشگاه در منطقه آزاد چابهار از ارائه خدمات به نیروهای فنی وتخصصی صنایع موجود در منطقه خبر داد.

تدارک برای برگزاری ویژه برنامه های متنوع در ایام نوروز 96 برای مسافران در منطقه آزاد چابهار

قائم مقام ستاد خدمات سفر نوروز سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار با اعلام اینکه در سال جدید احتمال افزایش 10 درصدی ورود مسافر و گردشگر در ایام نوروز 96 به این منطقه وجود دارد، گفت: با تلاش شبانه روزی اعضای کمیته های ده گانه این ستاد، تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه های متنوع هنری، گردشگری و تفریحی اندیشیده شده است.
2701 - 2710 of 2817

آخرین اخبار آرشیو