چابهار

برگزاری فستیوال استعدادیابی موسیقی در ایام نوروز 96 در چابهار

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرائی خدمات سفر منطقه آزاد چابهار از برگزاری فستیوال بین المللی استعدادیابی موسیقی ویژه خوانندگان بلوچ زبان کشورهای ایران، عمان، افغانستان و پاکستان در ایام نوروز 96 در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

آماده سازی زیرساخت های حوزه گردشگری برای پذیرایی از مسافران نوروزی منطقه آزاد چابهار

رئیس کمیته خدمات شهری ستاد اجرائی خدمات سفر و نوروز 96 منطقه آزاد چابهار گفت: این کمیته برای ایجاد فضایی مناسب برای تسهیل و رفاه در اقامت و پذیرایی از مسافر و گردشگرانی که چابهار را به عنوان مقصد سفر خود در نوروز 96 انتخاب می کنند، زیرساخت های لازم در حوزه گردشگری را ایجاد، بهسازی و بازسازی کرده است.

چابهار آماده برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی جنوب شرق کشور

معاون فرهنگی، گردشگری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری چهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تیاب با حضور روسای انجمن های سینمایی کشور عمان و مصرخبر داد.

پاکسازی پلاژ ساحلی تیس در منطقه آزاد چابهار

همزمان با اجرای پاکسازی نوار ساحلی خلیج فارس و دریای عمان در جنوب کشور، سواحل کم عمق و مرجانی تیس موسوم به پلاژ ساحلی تیس در برنامه ای همگانی با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار، اداره منابع طبیعی شهرستان چابهار و موسسه مردم نهاد همراهان جوان پاکسازی شد.

بهره برداری از اولین پردیس بین الملل دانشگاه علم صنعت ایران در چابهار

رییس دانشگاه علم وصنعت ایران با اشاره به بهره برداری از نخستین پردیس بین الملل این دانشگاه در منطقه آزاد چابهار از ارائه خدمات به نیروهای فنی وتخصصی صنایع موجود در منطقه خبر داد.

تدارک برای برگزاری ویژه برنامه های متنوع در ایام نوروز 96 برای مسافران در منطقه آزاد چابهار

قائم مقام ستاد خدمات سفر نوروز سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار با اعلام اینکه در سال جدید احتمال افزایش 10 درصدی ورود مسافر و گردشگر در ایام نوروز 96 به این منطقه وجود دارد، گفت: با تلاش شبانه روزی اعضای کمیته های ده گانه این ستاد، تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه های متنوع هنری، گردشگری و تفریحی اندیشیده شده است.

اقدامات موثر منطقه آزاد چابهار برای رشد فرهنگی و اجتماعی منطقه

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان در راستای ماموریت های خود جهت توسعه پایدار و رشد فرهنگی و اجتماعی نواحی همجوار به ویژه در حوزه های آموزش، فرهنگ و بهداشت و درمان در سال 95 کمک های زیادی کرده است.

منطقه آزاد چابهار آماده استقبال از هموطنان در بهار 96

قائم مقام ستاد خدمات سفر نوروز سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه سال 96 در تقویم گردشگری کشوربه نام "استان سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری ایرانیان" نامگذاری شده است، گفت: با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های شهر چابهار در بحث گردشگری بیشترین آمار ورودی مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور نسبت به سایر شهرهای استان را مانند سال های قبل خواهیم داشت، این سازمان هم سو و همگام با سایر ادارات و ارگان های اجرایی شهرستان چابهار با تشکیل کمیته های ده گانه کاری آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

کمک های چابهار برای رشد فرهنگی و اجتماعی نواحی همجوار

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان در راستای ماموریت های خود جهت توسعه پایدار و رشد فرهنگی و اجتماعی نواحی همجوار به ویژه در حوزه های آموزش، فرهنگ و بهداشت و درمان در سال 95 کمک های زیادی کرده است.

چابهار مسیری امن و کوتاه برای اتصال شرق به غرب و شمال به جنوب

وزیر امور خارجه ایران بر توجه ویژه به ایمنی و امنیت دریایی و جلوگیری از دزدی دریایی تاکید کرد و بندر چابهار را مسیری امن و کوتاه برای اتصال شرق به غرب و شمال به جنوب خواند.
2741 - 2750 of 2853

آخرین اخبار آرشیو