چابهار

منطقه آزاد چابهار روى ريل توسعه قرار گرفته است

رئيس هیات مدير و مدير عامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت : بايد نگاه هاى نادرست نسبت به منطقه آزاد چابهار را تصحيح كنيم ، چرا که امروز این منطقه روى ريل توسعه قرار گرفته و همه مردم بايد براى سرعت بخشيدن به اين توسعه تلاش كنند .

آمادگی ژاپن برای مشارکت با هند برای توسعه بندر چابهار

سفیر ژاپن در دهلی نو با اشاره به آمادگی ژاپن برای مشارکت در توسعه بندر چابهار تصریح کرد دولت ژاپن با تهران و دهلی نو در خصوص مشارکت با هند در طرح توسعه بندر چابهار در حال مذاکره است.

بنادر صیادی چابهار و کنارک برای 24 هزار نفر شغل ایجاد کرده اند

مدیرکل شیلات سیستان وبلوچستان گفت: تعداد 11 بندر صیادی و جایگاه تخلیه صید در محدوده آب های ساحلی چابهار و کنارک برای 24 هزار نفر شغل ایجاد کرده اند.

بندر چابهار شاهراه و کانون اصلی توسعه محور شرق کشور

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و سرپرست فرمانداری ویژه چابهار گفت: بندر راهبردی و اقیانوسی چابهار از شاهراه های مهم وکانون های اصلی توسعه محور شرق کشور است.

بندرچابهار مهمترین حلقه تجارت آسیا و اروپا برای ترانزیت کالا است

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با موقعیت راهبردی به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران مهمترین حلقه تجارت آسیا و اروپا برای ترانزیت و ترانشیپ کالا است.

کارگران نقش مهمی در تولید و توسعه منطقه آزاد چابهار دارند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کارگران به عنوان نیروهای زحمتکش هر سازمان، کارخانجات و کارگاه تولیدی نقش مهمی در تولید و توسعه منطقه آزاد چابهار دارند.

ثبت 63 شرکت سرمایه گذاری در چابهار بعد از برجام

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پس از تصویب برجام و برداشتن تحریم ها 63 شرکت سرمایه گذاری خارجی در محدوده منطقه آزاد چابهار به ثبت رسیده است.

دستاورد های دریایی "برجام"

طی ده روز آینده اولین محموله تجهیزات بندری خریداری شده از شرکت معروف «لیپهر» آلمان وارد بندر چابهار می شود.

بازدید خبرنگاران هندی از منطقه آزاد چابهار

خبرنگاران روزنامه های اردو زبان انقلاب، تایمز آو ایندیا، تریبیون و مجله اینترنتی وایر کشور هند در سفری یک روزه از امکانات، پتانسیل ها و ظرفیت های صنعتی، تولیدی، تجاری و گردشگری منطقه آزاد چابهار بازدید کردند.

نقش حیاتی بندر چابهار در احیای راه ابریشم نوین

یک رسانه کشور چین با اشاره به نقش حیاتی بندر چابهار به عنوان گذرگاهی مهم و حیاتی در طرح احیای راه ابریشم نوین، همکاری ایران و چین در این زمینه را مهم ارزیابی کرد.
2751 - 2760 of 2973

آخرین اخبار آرشیو