چابهار

انقلاب اسلامی ایران امروزه زبانزد مبارزه با ظالمان دنیا و حامی مظلومان است

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: انقلاب اسلامی ایران امروزه زبانزد مبارزه با ظالمان دنیا و حامی مظلومان و دهه فجر سمبل طلوع اسلام ربانیت در کشور ما است.

5 طرح تولیدی و خدماتی در چابهار افتتاح و کلنگ زنی می شود

همزمان با ایام مبارک دهه فجر 5 طرح تولیدی و خدماتی در منطقه آزاد چابهار افتتاح و کلنگ زنی می شود.

چابهار قطب سوم پتروشیمی کشور خواهد شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چابهار به عنوان قطب سوم پتروشیمی کشور معرفی می شود که مزایای آن بیشتر از عسلویه خواهد بود.

پنجمین همایش ملی ساحل پیمایی و مریخ نوردی در چابهار برگزارمی شود

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار پنجمین "همایش ملی ساحل پیمایی و مریخ نوردی" را 26 لغایت 29 بهمن ماه جاری برگزار می کند.

برگزاری دوره طرح های مشارکت دانش آموزی در چابهار

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: دوره تربیت مدرس با عنوان "طرح مشارکت دانش آموزی" ویژه کارشناسان بهزیستی شهرستان های استان سیستان و بلوچستان و موسسات تحت نظارت بهزیستی در محل سالن رسالت منطقه آزاد چابهار برگزار گردید.

درخشش هنرمندان چابهاری در نمایشگاه مسقط

صنعتگران صنایع دستی منطقه آزاد چابهار در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی (مهرجان مسقط 2017) در کشور عمان خوش درخشیدند.

برگزاری جشن "منزلت زن در انقلاب اسلامی" در چابهار

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر که روز "انقلاب اسلامی - منزلت زن تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی"نام گذاری شده است، جشن گرامیداشت "منزلت زن در انقلاب اسلامی" با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران به همراه بانوان شاغل در سازمان، رؤسای دانشگاه پیام نور و حوزه علمیه خواهران چابهار برگزار شد.

اثرات مثبت برجام در منطقه آزاد چابهار غیرقابل انکار است

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه اثرات مثبت برجام در این منطقه غیر قابل انکار است، گفت: آمار حضور سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف دنیا در یک سال گذشته در منطقه آزاد چابهار نتیجه ی اقدامات اجرایی برنامه مشترک هستند.

رایزن بازرگانی سفارت پاکستان در تهران خواستار تجارت آزاد بین دو کشور شد

رایزن بازرگانی سفارت پاکستان در تهران خواستار رفع موانع صادرات و واردات کالا بین دو کشور به منظور تجارت آزاد شد و گفت: در اروپا هیچ مرزی وجود ندارد و این مهم موجب رونق تجارت بین کشورها شده است .

چابهار با توسعه زیرساخت ها ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری دارد

سفیر بنگلادش در ایران گفت: چابهار با توسعه زیرساخت های در حال انجام، توانمندی و ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری کشورهای مختلف به ویژه بنگلادش دارد.
2781 - 2790 of 2854

آخرین اخبار آرشیو