رخداد رویدادی مهم برای مناطق آزاد کشور در چابهار
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در نشست هیأت عالیرتبه افغانستان در بندر چابهار ضمن اشاره به اینکه ایران و افغانستان دو کشور بسیار مهم در حوزه تمدن اسلامی هستند و اشتراکات فرهنگی زیادی دارند، بستر مناسبی برای توسعه تعاملات اقتصادی نیز می‌توانند باشند.
ماکو گنج پنهان در حوزه لجستیک
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکس 2023 در جمع خبرنگاران گفت : منطقه ازاد ماکو یک گنج پنهان در کشور است که در صورت توجه به موقع و ویژه مسئولیتی ظرفیت های عظیمی ایجاد خواهد کرد .
نشست هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان كه به منظور تسهيل و توسعه روابط اقتصادى ايران و افغانستان به كشورمان سفر كردند، در بازديد از منطقه آزاد چابهار با حجت الله عبدالملكى دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ديدار و گفتگو كردند.
رونمایی از برند و شعار جدید منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش، از برند و شعار جدید منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان رونمایی شد.
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت امضا شد
در سومین روز از برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس2023، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد اروند با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت، به امضا رسید.
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در تامین منابع ارزی کشور سربلندند
مشاور رئیس جمهور و دبير شورايعالى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در تامین منابع ارزی کشور سربلند هستند بطوریکه در سال گذشته  18 میلیارد دلار این مناطق برای ایران ارز آوری داشتند. 
ماکو نقطه قوت آذربایجان غربی و جایگاه راهبردی در اقتصاد جمهوری اسلامی دارد
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت:‌ماکو یکی از نقاط قوت آذربایجان غربی و یک نقطه راهبردی در اقتصاد جمهوری اسلامی بوده و اثر قابل توجهی در اقتصاد کشور می تواند ایفا کند.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و تأمین سرمایه کیمیا
سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت تأمین سرمایه کیمیا به منظور همکاری در حوزه های مختلف بازار سرمایه، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
بررسی اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی در توسعه مناطق آزاد
اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی طی برگزاری یک پنل تخصصی با عنوان «بررسی ظرفیت ها و موانع توسعه مناطق آزاد» در دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس با حضور حجت الله عبدالملکی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان مناطق آزاد کشور بررسی شد.
349 - 360 of 5368