اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

برگزاری بازدیدهای علمی دانش آموزان از صنایع نفت و انرژی قشم

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انعقاد تفاهم نامه این سازمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم به منظور توسعه فعالیت های علمی، آموزشی، پژوهشی و مهارتی و توانمندسازی دانش آموزان با استفاده از ظرفیت ها و فرصت های اقتصادی جزیره خبر داد و گفت: در همین راستا برگزاری بازدیدهای علمی دانش آموزان از صنایع نفت و انرژی جزیره شروع شده است.

افتتاح نمایشگاه توانمندی انجمن ها ی معلولین و مراکز توانبخشی در منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برپایی نمایشگاه توانمندی افراد دارای معلولیت در محل این سازمان؛ همزمان با روز جهانی و هفته ملی معلولین خبر داد.

تبلیغ متقابل، راهکاری برای معفی جاذبه های گردشگری ایران و اندونزی

سفیر اندونزی، به تبادل گردشگری و جذب توریست بصورت دوجانبه اشاره کرد و گفت: منطقه آزاد ماکو به عنوان یکی از مناطق کمترشناخته شده ظرفیت های خوبی از نظر طبیعی و تاریخی دارد که می تواند مورد استقبال گردشگران اندونزیایی قرار گیرد.

برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه ای در منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه ای با محوریت مسائل چالشی جوانان و خانواده، خبر داد.

نشست هم اندیشی معاونان وزارت ارشاد با اهالی هنر و رسانه قشم برگزار شد

نشست هم اندیشی معاونان مطبوعاتی و اطلاع رسانی و فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه جزیره قشم برگزار شد.

صدور شناسه ملی برای هیأت‌های ورزشی منطقه آزاد اروند

مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند از صدور شناسه ملی برای هیأت‌های ورزشی این منطقه خبر داد.

منطقه آزاد اروند مرکز ثقل اربعین حسینی مناطق آزاد کشور است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، از منطقه آزاد اروند به عنوان مرکز ثقل اربعین حسینی مناطق آزاد کشور نام برد که در این فرآیند اقدامات بی‌نظیری را رقم زده است.

افتتاح قرارگاه دائمی اربعین حسینی مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد اروند

قرارگاه دائمی اربعین حسینی مناطق آزاد کشور با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد اروند افتتاح شد.

استفاده از تجربه ژئوپارک جهانی قشم برای ثبت ژئوپارک در تایلند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از بیان تجربیات و پتانسیل های ژئوپارک جهانی قشم به عنوان راهنمای ژئوپارک خوون کین کشور تایلند جهت پیوستن به شبکه ژئوپارک های جهانی خبر داد.

ایران یازدهمین مقصد سه گردشگر دوچرخه سوار اروپایی

گردشگرانی از کشورهای فرانسه و آلمان و ایرلند یازدهمین مقصد تور دوچرخه سواری خود را ایران انتخاب کردند.
221 - 230 of 11654