اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

پیکر مطهر یک شهید گمنام در منطقه آزاد اروند تشییع و خاکسپاری می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از تشییع پیکر مطهر یک شهید گمنام در روزچهارشنبه 29 آذر ماه در منطقه آزاد اروند، خبر داد.

برگزاری همایش «بانوی علوی نشان» در منطقه آزاد اروند

موکب فرهنگی و رسانه‌ای مناح با همکاری کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و سازمان منطقه آزاد اروند؛ همایش «بانوی علوی نشان» واکاوی جهاد تبیین در سیره فاطمی و زینبی با محوریت اربعین حسینی را برگزار کرد.

برگزاری آئین اختتامیه هفتمین همایش بین المللی «روایت راهیان» در منطقه آزاد اروند

آیین اختتامیه هفتمین همایش بین‌المللی تئاتر مردمی پیاده‌روی اربعین، «روایت راهیان» در سالن همایش های منطقه آزاد اروند برگزار و از 200 گروه نمایشی که در 5 مرزمشترک با کشور عراق هنرنمایی کردند، تقدیر شد.

کسب 4 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران قشمی در مسابقات کشوری یوگا

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از 4 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران قشمی در مسابقات کشوری یوگا در دو گروه A و B و دعوت دو ورزشکار قشمی به تیم ملی یوگای ایران خبر داد.

کمیته امداد باشگاهی از افراد رو به رشد، کارآفرین و نخبه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم تجلیل از نخبگان قرآنی، علمی و ورزشی کمیته امداد گفت: کمیته امداد باشگاهی از افراد رو به رشد، کارآفرین و نخبه است.

نخستین نشست هم اندیشی بانوان موثر جزیره برگزار شد

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان از برگزاری نخستین نشست هم اندیشی بانوان موثر جزیره پیرامون مسایل زنان و خانواده خبر داد.

شهادت هنر تربیت شدگان مکتب امام خمینی(ره) است

امام جمعه شهرستان پلدشت گفت: شهادت، ایثار و از جان گذشتگی و دفاع از مظلومان، هنر تربیت‌شدگان مکتب معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) است.

باید نسبت به ادامه بازسازی و مرمت حمام تاریخی کردشت توجه ویژه داشت

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور در نوردوز گفت: منطقه جلفا به لحاظ موقعیت جغرافیایی موقعیت حساسی دارد و از جایگاه بین‌المللی برخوردار است

اهدای 500 دست لباس ورزشی به دانش آموزان مدارس استثنایی

مدیر آموزش،توسعه و تعالی کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از اهدای 500 دست لباس ورزشی با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان به دانش آموزان مدارس استثنایی، خبر داد.

اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار جهت ساخت مدرسه استثنایی در شهر چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد در بازديد از مدرسه استثنایی هدایت شهر چابهار، از اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال اعتبار جهت ساخت مدرسه استثنایی خبر داد.
211 - 220 of 11654