اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره «کیش، بهشت خانواده» تا پایان بهمن‌ماه

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از تمدید ارسال آثار به نخستین جشنواره «کیش، بهشت خانواده» تا بهمن‌ماه خبر داد.

تمجید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از عملکرد مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس

حجت‌الله عبدالملکی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بدو ورود به استان آذربایجان‌شرقی با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار و گفت‌وگو کرد‌.‌

قشم میزبان 2 میلیون گردشگر تا پایان سال 1402

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور در پنجمین رویداد قشم بوم گفت: با برنامه های تدارک دیده شده از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، این جزیره قطعا امسال میزبان 2 میلیون گردشگر می شود.

تفویض صدور مجوزهای گردشگری سلامت به منطقه آزاد اروند در روزهای آینده

مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از توافق با وزارتخانه متبوع در راستای تفویض اختیار صدور مجوزهای حوزه گردشگری سلامت به منطقه آزاد اروند خبر داد.

برگزاری ویژه برنامه حمایت از کودکان غزه در روستاهای منطقه آزاد اروند

مدیرتوسعه فرهنگی، هنری سازمان منطقه آزاد اروند از اجرای برنامه های ویژه با موضوع حمایت از کودکان غزه؛ هم زمان با گرامی داشت هفته کتاب و کتاب خوانی در روستاهای منطقه خبر داد.

با حضور مدیران وزارت میراث فرهنکی، گردشگری و صنایع دستی راه‌های توسعه گردشگری اروند بررسی شد

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گفت: در نشست با مدیران وزارت میراث فرهنکی،گردشگری و صنایع دستی، راه‌های توسعه گردشگری منطقه آزاد اروند بررسی شد.

منطقه آزاد اروند در حوزه گردشگری منحصر به فرد است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: منطقه آزاد اروند در حوزه گردشگری منحصر به فرد است.

معرفی یکی از روستاهای برجسته استان خوزستان به سازمان جهانی گردشگری

مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم افتتاحیه اولین همایش گردشگری سبز در استان خوزستان، گفت: با توجه به شاخص‌های ویژه و منحصر به فرد استان خوزستان در حوزه گردشگری، یکی از روستاهای برجسته این استان به سازمان جهانی گردشگری معرفی خواهد شد.

قشم، روی آنتن رسانه ملی/ پخش ویژه نامه برنامه شب یلدا از جزیره جهانی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از انعقاد قرار داد و تفاهم نامه این سازمان با شبکه ای فیلم و شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخصوص پخش جاذبه های گردشگری، فرهنگی و تاریخی جزیره تمدنی قشم خبر داد.

منطقه آزاد اروند ظرفیت تبدیل به برند گردشگری را دارد

مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گفت: منطقه آزاد اروند با یک برنامه ریزی و تمرکز صحیح، ظرفیت تبدیل شدن به برند گردشگری در کشور را دارد.
231 - 240 of 11654